loading...
آکایران :Smart AppLock 2
/section>

Smart AppLock یکی از جدیدترین اپلیکیشن های قفل گذاری در اندروید است که به کمک آن می توانید روی تمامی بخش های گوشی خود از جمله اپلیکیشن ها، تماس های ورودی و... رمز عبور قرار دهید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : اگر از کاربرانی هستید که اطلاعات شخصی یا حتی دیتاهای محرمانه ی کاری را همیشه و همه جا در گوشی خود همراه دارید، احتیاط شرط می کند که در مواقع لزوم قادر به قفل گذاری و تامین امنیت آن ها باشید. به همین دلیل بسیار ضروری است که اپلیکیشنی مناسب در گوشی خود نصب داشته و از قبل اطلاعات محرمانه و شخصی خود را به آن معرفی کرده باشید تا در مواقع لزوم تنها با یک کلیک، تمامی اطلاعات را قفل گذاری کنید. Smart AppLock یکی از بهترین انتخاب های موجود در این زمینه برای گوشی های اندروید است که می تواند علاوه بر اپلیکیشن های موجود در گوشی، بخش های سیستمی مانند تماس های ورودی، روشن و خاموش کردن وای فای یا بلوتوث و همچنین نصب یا حذف کردن اپلیکیشن ها را نیز تحت حفاظت رمز عبور یا پترن در بیاورد. گوشی های سامسونگ که از سنسور اثرانگشت پشتیبانی می کنند نیز می توانند علاوه بر رمز عبور و پترن، از حالت اثر انگشت نیز برای بازگشایی اپلیکیشن های قفل شده استفاده کنند.

اپلیکیشن ها

آکاایران: زوم اپ: قفل گذاری روی اپلیکیشن ها و تماس های ورودی با Smart AppLock 2

Smart AppLock علاوه بر عملیات رمزگذاری برای اجرای اپلیکیشن ها، قادر به مخفی سازی عکس ها یا فایل های شما در دیتابیس مخفی خود نیز خواهد بود به این صورت که با وارد کردن عکس ها، فیلم ها یا دیگر فایل های دلخواه خود، آن ها را به طور کامل از حافظه ی گوشی پنهان خواهید کرد و تنها از طریق Smart AppLock قادر به اجرای آن ها خواهید بود که البته باید توجه داشته باشید در صورتی که فایلی را وارد این بخش از Smart AppLock کردید حتما قبل از حذف اپلیکیشن، آن ها را از حالت قفل شده خارج کنید چرا که در صورتی که فایل های شما داخل دیتابیس این برنامه باشند و شما اقدام به حذف برنامه کنید برای همیشه فایل های خود را از دست خواهید داد. قفل کردن برنامه هایی مانند گالری عکس، پلیر ویدئوها، مدیریت پیامک ها و ...، قفل کردن تماس های ورودی به صورت عدم نمایش نام تماس گیرنده و عدم امکان رد یا قبول تماس، قفل کردن ارتباط وای فای و بلوتوث و عدم اجازه ی نصب یا حذف اپلیکیشن ها از دیگر ویژگی های کاربردی این اپلیکیشن به حساب می آیند.

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : اپلیکیشن ها

تبلیغات