loading...
آکایران :ES File Explorer
/section>

ES File Explorer را شاید بتوان محبوب ترین اپلیکیشن مدیریت فایل در گوشی های اندروید دانست که به تازگی، به "طراحی متریال" نیز تزئین شده است. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : همانطور که در بالا و به نقل از توسعه دهندگان این اپلیکیشن خواندید، ES File Explorer سرانجام به طراحی متریال مجهز شده و از ظاهر یکنواخت خود کمی فاصله گرفته است. با این حال نکته ای که در این میان وجود دارد، تعریف مبهم تیم توسعه دهنده ی ES File Explorer، یا شاید استفاده ی تبلیغاتی آن ها از "متریال دیزاین" است چرا که با اولین ورود به اپلیکیشن، به این موضوع پی خواهید برد که ظاهر جدید ES File Explorer را بیشتر می توان فلت دانست تا متریال.

متاسفانه با وجود آنکه تیم توسعه دهنده ی این برنامه از لفظ طراحی متریال برای این بروزرسانی خود استفاده کرده اند، در عمل نشانه های بسیار کمی از این سبک طراحی در نسخه ی جدید ES File Explorer قابل مشاهده است. تنها یک مقایسه ی کوچک بین فایل منیجرهای متریال همچون "Amaze File Manager" یا "MK Explorer" با ES File Explorer جدید کافی است تا متوجه شویم چقدر این طراحی جدید از متریال اصیل فاصله دارد.

زوم اپ: ES File Explorer را از این پس با طراحی متریال تجربه کنید -

آکاایران: زوم اپ: ES File Explorer را از این پس با طراحی متریال تجربه کنید

با این حال غیر قابل انکار است که ES File Explorer حالا یک فایل منیجر زیباتر به حساب می آید و با طراحی و رنگ های فلتی که به خود اضافه کرده است، سرانجام پس از مدت های طولانی به درخواست طرفداران خود مبنی بر تغییر ظاهر و ایجاد تنوع در محیط اپلیکیشن پاسخ قابل قبولی داده است. استفاده از آیکون های فلت برای پوشه ها و فایل ها، جایگزینی منوی پایین با یک دکمه ی شناور، تبدیل پس زمینه ی خاکستری به رنگی روشن تر و همچنین یکدست کردن محیط کاربری اپلیکیشن از ویژگی های دیگر این بروزرسانی جدید هستند. اگر شما نیز از کاربران ES File Explorer هستید، می توانید از طریق پلی استور برنامه خود را به جدیدترین نسخه بروزرسانی کنید.

زوم اپ: ES File Explorer را از این پس با طراحی متریال تجربه کنید -
زوم اپ: ES File Explorer را از این پس با طراحی متریال تجربه کنید -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: ES File Explorer را از این پس با طراحی متریال تجربه کنید -

loading...
تبلیغات