آکایران :Resize Me
/section>

Resize Me اپلیکیشنی در زمینه ی تغییر سایز و حجم تصاویر در گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید تصاویر خود را فارغ از حجم یا اندازه ی آن، به حالت مد نظر خود تبدیل کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : احتمالا بارها برایتان پیش آمده است که قصد ارسال عکسی به یکی از دوستان خود را داشته باشید اما به دلیل حجم بالای تصویر، یا حضور فردی دیگر در عکس به ناچار از ارسال آن صرف نظر کرده باشید. در این مواقع معمولا آسان ترین راه این بود که عکس مورد نظر را به کامپیوتر منتقل کرده و بعد از حذف افراد اضافه توسط ابزار Crop، حجم عکس را نیز پایین آورده و اقدام به انتشار آن کنید. از این پس اما به لطف اپلیکیشن Resize Me شما قادر خواهید بود تا تصاویر خود را در داخل موبایل و بدون نیاز به انجام مراحل پیچیده، تغییر سایز و حجم دهید.

زوم اپ: تغییر اندازه ی تصاویر با اپلیکیشن اندرویدی Resize Me -

آکاایران: زوم اپ: تغییر اندازه ی تصاویر با اپلیکیشن اندرویدی Resize Me

 

نحوه ی کارکرد این برنامه به این صورت است که بعد از فراخوانی یک عکس از درون گالری گوشی، یا ثبت تصویری جدید توسط دوربین دستگاه، به شما چند حالت برای Crop کردن تصویر نمایش داده خواهد شد. حالت های پیشنهادی همگی از استاندارد ترین سایزهای طراحی هستند که برای مثال می توانید به 1:1، 2:3 یا 3:2 و... اشاره کرد. با کلیک روی هرکدام از این پیشنهاد ها، یک کادر با سایز انتخاب شده روی عکس ظاهر خواهد شد که با تغییر مکان آن و انتخاب مکانی که مایل به قرارگیری آن در تصویر نهایی هستید، می توانید عملیات تبدیل را به انجام برسانید. ضمن اینکه حالتی با عنوان دلخواه نیز وجود دارد که در آن می توانید طول و عرض کادر برش را با لمس صفحه و کشیدن آن به اطراف، تغییر دهید. برای دانلود نسخه ی رایگان این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: تغییر اندازه ی تصاویر با اپلیکیشن اندرویدی Resize Me -
زوم اپ: تغییر اندازه ی تصاویر با اپلیکیشن اندرویدی Resize Me -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: تغییر اندازه ی تصاویر با اپلیکیشن اندرویدی Resize Me -

تبلیغات