آکایران :Microsoft Snip
/section>

مایکروسافت نرم افزار جدیدی را به نام Snip برای ویندوز منتشر کرده تا کاربران بتوانند مدیریت بهتری بر روی اسکرین شات هایی که تهیه می کنند داشته باشند.

بنا به گزارش آکاایران : Snip ابزار رایگان و جدید مایکروسافت است که با هدف ساده سازی روند تهیه ی اسکرین شات از صفحه ارائه شده است. اسنیپ، امکان اضافه کردن صدا و دست نوشته را به اسکرین شات ها می دهد.

Snip در واقع یک اپلیکیشن سبکِ تحتِ ویندوز است که به صورت شناور بر روی صفحه قرار می گیرد تا به راحتی در دسترس کاربران باشد و هر زمان که نیاز به تهیه ی اسکرین شات از صفحه را داشتند از آن استفاده کنند. این اپلیکیشن امکان تهیه ی اسکرین شات از صفحه ، تهیه عکس از شما توسط وب کم یا ساخت یک وایت برد از آنچه که مایل به کشیدن آن با قلم یا ماوس هستید را می دهد.

تنظیمات پرینت اسکرین در ویندوز

نرم افزار Snip مایکروسافت | اسکرین شات گرفتن در ویندوز را ساده می کند -

آکاایران: نرم افزار Snip مایکروسافت، اسکرین شات گرفتن در ویندوز را ساده می کند

Snip شما را به تصاویر و شکلک ها محدود نمی کند. این ابزار دارای یک ضبط کننده ی داخلی است که امکان ضبط صدا را می دهد. یعنی می تواند صدای خود را به اسکرین شات های گرفته شده اضافه کرده و سپس برای فرد مورد نظر خود ایمیل کرده یا توسط لینک اختصاصی که مایکروسافت در اختیارتان قرار می دهد به اشتراک بگذارید.

هرچند Snip در فاز آزمایشی است و هنوز نسخه ی نهایی آن عرضه نشده، اما به شکل غیرمنتظره ای بدون مشکل کار می کند و طراحی بخش های مختلف آن ساده و تمیز است.

برای دانلود Snip به وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید.

مسعود یوسف نژاد

منبع : نرم افزار Snip مایکروسافت | اسکرین شات گرفتن در ویندوز را ساده می کند -


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

تنظیمات پرینت اسکرین در ویندوز

تبلیغات