اخبار اکاایران

ویرایشگر تصویر جدید ادوبی برای گجت های موبایل، در ماه اکتبر معرفی می شود -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویرایشگر تصویر جدید ادوبی برای گجت های موبایل، در ماه اکتبر معرفی می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Adobe Rigal Project
/section>

ادوبی در ابتدای سال جاری میلادی اعلام کرد که دیگر فتوشاپ لمسی نسخه ی موبایل را ادامه نخواهد داد، اما این کمپانی نوید محصول دیگری را تحت پروژه ی Rigal داد که اخبار منتشر شده ی کنونی نشان از عرضه ی اپلیکیشن ویرایش تصاویر لمسی برای ابزار های موبایل با قابلیت های بالا و استفاده ی راحت دارد.

بنا به گزارش آکاایران : اگر چه ادوبی در ابتدای سال جاری میلادی از عدم ادامه ی توسعه ی فتوشاپ لمسی برای گجت های موبایل داد، اما این کمپانی در آن زمان نیز از توسعه ی اپلیکیشنی تحت پروژه ی Rigal خبر داده بود.شایعات حکایت از عرضه ی اپلیکیشن جدید ادوبی را اواخر سال ۲۰۱۵ داشتند. حال گزارش های منتشر شده نشان از این دارد که ادوبی یقینا در ماه اکتبر اپلیکشن جدید خود را معرفی خواهد کرد. براساس اطلاعات ارائه شده اپلیکیشن جدید به صورت رایگان برای پلتفرم iOS در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. این اپلیکیشن امکانات نسخه ی دسکتاپ را در ظاهری ساده و کاربرپسند در اختیار علاقه مندان قرار خواهد داد.

اطلاعات چندان زیادی در خصوص ویژگی های این اپلیکیشن در دست نیست. به گزارش سی نت، ادوبی این اپلیکیشن را در جریان برگزاری کنفرانس Max در ماه اکتبر معرفی خواهد کرد. انتظار می رود ادوبی ابزار های این نرم افزار را که در دسکتاپ نیازمند بهره گیری از ماوس و کیبورد است، با استفاده از منوها و قابلیت های جدید، برای بکارگیری از طریق لمس بهبود بخشد.

ادوبی پیش از نیز پروژه های دیگری را برای توسعه ی اپلیکشن های ویرایش تصاویر به منظور استفاده در گجت های موبایل داشته است. از این جمله ی می توان به اپلیکشن فتوشاپ، فتوشاپ اکسپرس و لایت روم اشاره کرد. باید دید که ادوبی در پروژه ی Rigal چه اهدافی را دنبال می کند.

حسین خلیلی صفا

منبع :

ویرایشگر تصویر جدید ادوبی برای گجت های موبایل، در ماه اکتبر معرفی می شود

ویرایشگر تصویر جدید ادوبی برای گجت های موبایل، در ماه اکتبر معرفی می شود گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات