آکایران :Tunnel Vision
/section>

Tunnel Vision اپلیکیشنی از Google Creative Lab است که اقدام به ضبط ویدئوهای شما با حالت های خاص و متفاوت خواهد کرد و جلوه ی جدیدی را برای ویدئوهای شما به ارمغان خواهد آورد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : گوگل در پروژه ای جالب با عنوان Android Experiments اقدام به جمع آوری بعضی از خلاقانه ترین اپلیکیشن های اندرویدی کرده است که Tunnel Vision یکی از برنامه های موجود در لیست انتخابی گوگل و ساخته ی Google Creative Lab است که به کمک آن می توانید ویدئوهایی فوق العاده خاص تهیه کنید. تنها یک نگاه به اسکرین شات های Tunnel Vision کافیست تا به خاص بودن خروجی این اپلیکیشن پی ببریم. طبیعتا چنین ویدئوهایی برای تمام کاربران جذاب نخواهد بود و بیشتر باب میل کاربران هنردوستی است که به دنبال ایده هایی خاص و جدید هستند. با اینجال قابل انکار نیست که تجربه کردن آن و ساخت چند فیلم با افکت های موجود در این اپلیکیشن، برای هر کاربری می تواند جذاب باشد.

زوم اپ: ضبط ویدئوهای هنری و متفاوت با اپلیکیشن Tunnel Vision -

آکاایران: زوم اپ: ضبط ویدئوهای هنری و متفاوت با اپلیکیشن Tunnel Vision

تمام افکت هایی که در این اپلیکیشن وجود دارند قابل شخصی سازی هستند و می توانید شدت یا عمق آن ها را مطابق میل خود ویرایش کنید تا به بهترین نتیجه ی ممکن برای ویدئوی مورد نظرتان دست پیدا کنید. اگر به دنبال رهایی از سبک های تکراری فیلمبرداری، و پیدا کردن ایده هایی نو برای تصویربرداری هستید، Tunnel Vision می تواند یک انتخاب عالی برای شما باشد. پروژه ای اختصاصی از سوی گوگل که طبیعتا می تواند الهام بخش بسیاری از طراحان و گرافیست ها برای ورود به فاز جدیدی از طرح های هنری باشد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

توجه: این اپلیکیشن برای اجرا نیاز به اندروید 5 به بالا دارد.

زوم اپ: ضبط ویدئوهای هنری و متفاوت با اپلیکیشن Tunnel Vision -
زوم اپ: ضبط ویدئوهای هنری و متفاوت با اپلیکیشن Tunnel Vision -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: ضبط ویدئوهای هنری و متفاوت با اپلیکیشن Tunnel Vision -

تبلیغات