آکایران :Air App Switcher
/section>

Air App Switcher اپلیکیشنی جالب برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید سریع تر و آسان تر از همیشه بین دو اپلیکیشن مختلف جا به جا شوید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : تصور کنید قصد دارید که با شماره تلفن ثبت شده در یک اکانت اینستاگرام تماس بگیرید. در اینجور مواقع به دلیل آنکه شماره های ثبت شده در اینستاگرام قابلیت کلیک کردن ندارند، مجبور به تایپ دستی آن در اپلیکیشن شماره گیر خواهید بود و برای این امر نیز باید مرتبا با استفاده از پنجره های Recent Apps بین این دو اپلیکیشن سوئیچ کنید. این امر شاید چندان سخت یا وقت گیر به نظر نرسد اما کافیست یک بار Air App Switcher را امتحان کنید تا متوجه این موضوع شوید که انجام این قبیل جا به جایی ها به کمک Air App Switcher از قبل نیز سریعتر اتفاق خواهند افتاد.

زوم اپ: جا به جایی سریع بین برنامه ها با اپلیکیشن Air App Switcher (آماده) -

آکاایران: زوم اپ: جا به جایی سریع بین برنامه ها با اپلیکیشن Air App Switcher (آماده)

عملکرد این اپلیکیشن به این صورت است که بعد از فعالسازی آن، یک هاله ی رنگی و کوچک در گوشه ای از تصویر ظاهر می شود که با کلیک روی آن می توانید به آخرین اپلیکیشن اجرا شده دسترسی داشته باشید. برای مثال وقتی داخل اینستاگرام هستید و سپس به اپلیکیشن شماره گیر گوشی می روید، با کلیک روی این هاله ی رنگی با سرعت بالایی به اپلیکیشن اینستاگرام منتقل خواهید شد و با لمس دوباره همین هاله، به اپلیکیشن شماره گیر بازخواهید گشت. وارد کردن شماره از اینستاگرام به شماره گیر گوشی تنها یک مثال برای درک بهتر کاربرد این برنامه بود و طبیعتا استفاده های مفید و کاربردی بسیاری می توان از این اپلیکیشن به عمل آورد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: جا به جایی سریع بین برنامه ها با اپلیکیشن Air App Switcher (آماده) -
زوم اپ: جا به جایی سریع بین برنامه ها با اپلیکیشن Air App Switcher (آماده) -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: جا به جایی سریع بین برنامه ها با اپلیکیشن Air App Switcher (آماده) -

تبلیغات