مایکروسافت در حال توسعه ی اپلیکیشن خبرخوان صوتی است -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مایکروسافت در حال توسعه ی اپلیکیشن خبرخوان صوتی است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :/section>

به گزارش نئو وین مایکروسافت در حال آزمایش اپلیکیشنی است که وظیفه ی آن خواندن صوتی سرخط و خلاصه ای از اخبار روزانه است. این وب سایت دامینی را از وب سایت های آژور مایکروسافت ارائه کرده که اپلیکیشن برای دانلود روی آن قرار داشته است.

بنا به گزارش آکاایران :  مایکروسافت در حال آزمایش اپلیکیشنی است که می تواند سرخط و خلاصه ی اخبار را بصورت صوتی برای کاربر بخواند. اطلاعات موجود در این اپلیکیشن که از طریق یک وب سایت در سرویس وب آژور قابل دانلود بوده نشان از این دارد که کار توسعه ی این اپلیکیشن بر عهده ی تیم بینگ بوده است. این اپلیکیشن هم اکنون در آدرس مورد نظر نبوده و مایکروسافت آن را حذف کرده است، حال آنکه نئووین تصاویری را متعلق به این اپلیکیشن منتشر کرده است.

مایکروسافت در حال توسعه ی اپلیکیشن خبرخوان صوتی است
,newscast,microsoft,مایکروسافت,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: مایکروسافت در حال توسعه ی اپلیکیشن خبرخوان صوتی است

این اپلیکیشن NewsCast نام دارد و در آن از برنامه ی تبدیل متن به صوت بینگ برای ترجمه ی اخبار که هر یک حداکثر ۳۰ ثانیه به طول خواهد انجامید، استفاده خواهد شد. البته نباید انتظار داشت تا صدایی با حالت طبیعی کورتانا را از این اپلیکیشن بشنویم. نکته ی جالب توجه در مورد این اپلیکیشن، تعلق آن به iOS است، یعنی مایکروسافت نسخه ای از این اپلیکیشن را برای iOS توسعه داده و فعلا در حال آزمایش این نسخه است. شاید دلیل این موضوع استفاده ی خیل کثیری از کارکنان مایکروسافت از آیفون و آیپد های اپل است. اپلیکیشن NesCast مایکروسافت را باید به عنوان رقیب اپلیکینش اخبار فیس بوک بدانیم که در حال توسعه است.

حسین خلیلی صفا

منبع :

مایکروسافت در حال توسعه ی اپلیکیشن خبرخوان صوتی است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات