loading...
آکایران :Video Thumbnails
/section>

Video Thumbnails اپلیکیشنی بسیار جالب در زمینه ی تولید اسکرین شات از ویدئوهای مختلف است که قادر است از فایل های ویدئویی شما، تصاویر Thumbnails بسازد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : اگر تا به حال گذرتان به سایت های دانلود فیلم یا موزیک ویدئو افتاده باشد حتما اسکرین شات های این فایل ها را در کنار لینک های دانلود مشاهده کرده اید. مبحث اسکرین شات که به منظور پیش نمایش از فایل دانلودی در سایت قرار می گیرد، در ویدئوها بسیار متفاوت تر و البته کامل تر از دیگر بخش ها است. برای مثال تهیه ی اسکرین شات از یک اپلیکیشن موبایل توسط هر اپلیکیشنی که قابلیت عکسبرداری از صفحه ی تلفن را داشته باشد امکان پذیر است و درواقع جز یک یا دو عکس که نمای کلی اپلیکیشن را نمایش دهند به موضوع دیگری نیاز نیست. اما ویدئوها شامل متغیرهای بسیاری هستند که وجود آن ها در یک اسکرین شات ضروری بوده و همین موضوع نیز باعث آن شده است که تهیه ی آن ها نیاز به نرم افزارهای خاصی داشته باشد. در اسکرین شات یک ویدئو، علاوه بر اطلاعاتی همچون حجم فایل، رزولوشن تصویر و کیفیت صدا و... نیاز به حداقل 6 تصویر مختلف از دقایق مختلف ویدئو هست که این امر به کمک اپلیکیشن Video Thumbnails در ویندوزفون به طور بسیار ساده قابل انجام است.

زوم اپ: ساخت اسکرین شات از فایل های ویدئویی با Video Thumbnails -

آکاایران: زوم اپ: ساخت اسکرین شات از فایل های ویدئویی با Video Thumbnails

شما کافیست تا ویدئوی مورد نظرتان را درون اپلیکیشن Video Thumbnails فراخوانی کنید و تنها در عرض چند ثانیه، تصویری همانند عکس بالا را در اختیار داشته باشید که 9 تصویر مختلف از دقایق مختلف ویدئو را به ثبت رسانده و در بالای آن نیز اطلاعات مختلفی را از این فایل ویدئویی قرار داده است. مطمئنا انجام چنین عملی در ویندوزفون بسیار قابل تحسین است و گویا می توان کم کم امیدوار بود، که ایده ی اپلیکیشن های Universal به زودی و به طور وسیعی گسترش یابد تا هر موضوعی که در کامپیوتر قادر به انجام آن بودیم، توسط موبایل ها نیز قابل انجام باشند. پشتیبانی از انواع فرمت های تصویری همچون MP4AVIWMVMKVFLV و...، پشتیبانی از رزولوشن های بالا تا سقف 4K و امکان افزودن متن یا لوگوی دلخواه به تصاویر خروجی، از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن ویندوزفونی به حساب می آیند. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: ساخت اسکرین شات از فایل های ویدئویی با Video Thumbnails -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع :

زوم اپ: ساخت اسکرین شات از فایل های ویدئویی با Video Thumbnails -

تبلیغات