در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دانلود کنید: فایل ISO ویندوز 10 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Windows 10 ISO
/section>

ارائه ی ویندوز ۱۰ برای کاربران ویندوز ۸.۱ از ساعتی پیش آغاز شد اما اگر هنوز نوبت شما برای دریافت این بسته ی بروز رسانی بزرگِ مایکروسافت نرسیده می توانید فایل ISO ویندوز ۱۰ را دریافت کرده و نسبت به نصب آن اقدام کنید.

بنا به گزارش آکاایران :  مایکروسافت از چند هفته ی پیش برای کاربرانی که بسته های بروز رسانی ویندوز ۸.۱ را دریافت می کنند، اپلیکیشن کوچکی را با نام Get Windows 10 بر روی کامپیوتر آن ها نصب کرد تا نیازهای اولیه ی ارتقاء به ویندوز ۱۰ را بررسی کرده و کاربران را در صف دریافت ویندوز ۱۰ قرار دهد. اما اگر نمی توانید صبر کنید تا نوبت شما برای دریافت ویندوز ۱۰ برسد می توانید با مراجعه به این صفحه از وب سایت مایکروسافت، آخرین نسخه از ویندوز ۱۰ را در قالب فایل ISO دریافت کرده و از طریق حافظه ی فلش یا DVD نسبت به نصب آن اقدام کنید.

مقاله ی مرتبط:

  • چگونه کامپیوتر خود را برای دریافت و نصب ویندوز 10 آماده کنیم
  • بررسی پیش نمایش ویندوز 10 نسخه ی ژانویه Build 9926
  • کلیه ی مقالات مرتبط با ویندوز ۱۰

پس از مراجعه به صفحه ی Download Windows 10 یک نرم افزار واسطه ی MediaCreationTool را دانلود کنید. سپس اپلیکیشن را اجرا کرده و گزینه ی Create installation media for another PC و در ادامه ی Download ISO را  انتخاب کنید. در نظر داشته باشید در این حالت باید حتما سریال ویندوز قبلی خود را وارد کنید. اما اگر نسخه ی فعلی ویندوز خود را به ویندوز ۱۰ ارتقاء دهید حتی اگر ویندوز شما کرک شده باشد، نسخه ی اصل ویندوز ۱۰ را در اختیار خواهید داشت. چرا که مایکروسافت قصد دارد تمام نسخه ی ویندوز ۷ به بعد، شامل ویندوز های کرک شده را به صورت رایگان به ویندوز ۱۰ ارتقاء دهد.

مسعود یوسف نژاد

منبع :

دانلود کنید: فایل ISO ویندوز 10
دانلود کنید: فایل ISO ویندوز 10  -


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله دانلود کنید: فایل ISO ویندوز 10 شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

ارتقاع به ویندوز 10 خوب اسن؟

دانلود کنید: فایل ISO ویندوز 10 گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات