loading...
آکایران :Call Notes Pro
/section>

Call Notes Pro اپلیکیشنی بی نظیر برای گوشی های اندروید است که می تواند یادداشت های دلخواه شما را هنگام تماس با شماره های مختلف، به نمایش بگذارد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که شماره ای را در گوشی خود ذخیره کرده باشید اما بعد از مدتی، فراموش کنید که این شماره متعلق به چه کسی بوده است یا برای مثال تماسی از یک شماره ی ذخیره نشده دریافت کنید که صاحب آن را به خاطر نداشته باشید. Call Notes Pro اپلیکیشنی مناسب برای این موارد است که با نصب آن می توانید برای شماره های موجود در گوشی موبایل، یادداشت های دلخواهی را تعیین کنید تا هر هنگام که تماس ورودی یا خروجی از جانب شماره های ذکر شده را مشاهده کردید، پنجره ای کوچک نیز در صفحه ی تماس باز شود تا یادداشت نوشته شده را به شما نمایش دهد. برای درک بهتر عملکرد این برنامه می توانید به تصاویر زیر دقت کنید که نحوه ی کارکرد و نمایش این یادداشت ها در هنگام تماس را نشان می دهد.

زوم اپ: ثبت یادداشت برای شماره های مختلف در اپلیکیشن Call Notes Pro -

آکاایران: زوم اپ: ثبت یادداشت برای شماره های مختلف در اپلیکیشن Call Notes Pro

در نگاه اول شاید چنین اپلیکیشنی غیر ضروری به نظر برسد اما طبیعتا عده ای نیز وجود دارند که به دلایل کاری یا شخصی، صد ها شماره ی مختلف در گوشی خود ذخیره کرده اند که این موضوع باعث آن می شود که یادآوری اشخاص ذخیره شده و دلیلی که در ابتدا به ذخیره ی شماره ی آن ها پرداخته اید سخت تر شود. اگر شما نیز چنین مشکلاتی را تجربه کرده اید و دوست دارید که هنگام نمایش صفحه ی تماس ورودی یا خروجی یادداشتی اختصاصی را مشاهده کنید، Call Notes Pro اپلیکیشنی مناسب برای شما خواهد بود. برای دریافت این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: ثبت یادداشت برای شماره های مختلف در اپلیکیشن Call Notes Pro -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: ثبت یادداشت برای شماره های مختلف در اپلیکیشن Call Notes Pro -

تبلیغات