زوم اپ: اضافه شدن Swipe Gestures به نسخه ی آی او اس مرورگر Chrome -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: اضافه شدن Swipe Gestures به نسخه ی آی او اس مرورگر Chrome ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :کروم
/section>

بعد از انتشار بروزرسانی های مختلف برای اپلیکیشن یوتیوب، گوگل این بار به سراغ Chrome رفته و یک ویژگی جدید به آن اضافه کرده است که بر خلاف انتظارها، این بار این بروزرسانی را تنها برای iOS منتشر کرده است. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : چندی پیش در یک بروزرسانی سرانجام امکان Refresh کردن سایت ها با کشیدن انگشت به پایین صفحه، به نسخه ی iOS کروم نیز اضافه شد (مانند نسخه ی اندرویدی آن) و علاوه بر آن کاربران نسخه ی آی او اس کروم قادر بودند تا بعد از کشیدن انگشت خود به پایین، با تغییر جهت آن به راست و چپ، اموری مانند بستن صفحه یا اضافه کردن تب جدید را به انجام برسانند (تصویر پایین). امروز گوگل بر خلاف انتظارها، در حالی که کاربران اندرویدی منتظر اضافه شدن چنین امکانی به مرورگر خود بودند، یک بروزرسانی جدید دیگر نیز برای کروم آی او اس منتشر کرد و امکانی دیگر به نسخه ی iOS این مرورگر اضافه کرد.

این بروزرسانی جدید که با شماره ی 44.0.2403.65 برای iOS منتشر شده است، Swipe Gestures را به این مرورگر محبوب اضافه کرده است به این صورت که برای مثال بعد از کلیک کردن روی یک لینک و رجوع به صفحه ای دیگر، مانند گالری عکس، با کشیدن انگشت به یک سو مجددا به صفحه ی قبلی، و با کشیدن انگشت به سوی دیگر نیز به همان پیج قبلی منتقل می شوید. این امکان که امری بسیار کاربردی و سرعت بخش در روند کاری کروم خواهد بود مورد استقابل بسیاری از کاربران در همین مدت کم قرار گرفته است.

,android,android app,ios,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

با وجود آنکه هنوز نمی توان به طور قطعی این موضوع را پیش بینی کرد، اما به احتمال زیاد به زودی این ویژگی ها به نسخه ی اندرویدی کروم نیز اضافه خواهند شد. برای برخورداری از این امکان جدید، مرورگر خود را توسط لینک های زیر به آخرین نسخه آپدیت کنید.

,android,android app,ios,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع :

زوم اپ: اضافه شدن Swipe Gestures به نسخه ی آی او اس مرورگر Chrome گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات