آکایران :MyAppSharer
/section>

MyAppSharer اپلیکیشنی برای اشتراک گذاری برنامه های نصب شده در گوشی های اندرویدی است که به کمک آن می توانید اپلیکیشن هایی که در گوشی وجود دارند را بدون نیاز به فایل نصبی آن ها برای دوستان خود ارسال کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که قصد ارسال اپلیکیشنی برای افراد دیگر را داشته باشید. در این مواقع باید فایل نصبی بازی یا برنامه ی مورد نظر در گوشی شما موجود باشد تا بتوانید آن را برای فرد مقابل ارسال کنید. MyAppSharer اپلیکیشنی بسیار کاربردی برای گوشی های اندروید است که شما را از نگه داشتن صدها مگابایت برنامه و بازی در گوشی خود بی نیاز می کند و قادر است بدون نیاز به فایل نصبی اپلیکیشن های نصب شده در گوشی شما، آن ها را برای افراد دیگر ارسال کند.

زوم اپ: اشتراک گذاری اپلیکیشن های نصب شده در گوشی با MyAppSharer -

آکاایران: زوم اپ: اشتراک گذاری اپلیکیشن های نصب شده در گوشی با MyAppSharer

روش کارکرد برنامه به این صورت است که در اولین ورود، لیستی از تمامی اپلیکیشن های نصب شده در گوشی شما را به نمایش می گذارد و شما می توانید با انتخاب هر کدام از این برنامه ها، آن را از طریق گزینه ی Send با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این برنامه به صورت خودکار از بازی یا برنامه ی انتخاب شده فایل پشتیبان تهیه کرده و آن را از طریق بلوتوث برای فرد مقابل ارسال خواهد کرد. اشتراک گذاری برنامه ها و بازی های نصب شده، قابلیت ارسال و به اشتراک گذاری فایل نصبی APK، قابلیت کپی گرفتن از فایل نصبی برنامه های نصب شده در حافظه SD Card، قابلیت استفاده از بارکدهای QR Code، وجود بخش جستجو برای یافتن سریع اپلیکیشن مورد نظر و... از دیگر ویژگی های این برنامه به حساب می آیند. MyAppSharer به طور کاملا رایگان برای پلتفرم اندروید منتشر شده است که در صورت تمایل می توانید با استفاده از لینک های زیر، به دانلود این برنامه بپردازید.

زوم اپ: اشتراک گذاری اپلیکیشن های نصب شده در گوشی با MyAppSharer -
زوم اپ: اشتراک گذاری اپلیکیشن های نصب شده در گوشی با MyAppSharer -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع :

زوم اپ: اشتراک گذاری اپلیکیشن های نصب شده در گوشی با MyAppSharer -

تبلیغات