آکایران :Candy Camera
/section>

Candy Camera اپلیکیشنی در زمینه ی ویرایش تصاویر برای گوشی های موبایل است که به کمک آن می توانید قبل از ثبت تصاویر، افکت ها و پلاگین های مورد نظر خود را روی عکس ها اعمال کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : ویرایش تصاویر یکی از محبوب ترین کارایی های موبایل های هوشمند است به طوری که هرکاربری حداقل یک بار کار با آن ها را تجربه کرده است. به دلیل این محبوبیت بالا شاهد اپلیکیشن های متعددی نیز در این زمینه بوده ایم که Candy Camera نیز نمونه ای دیگر، اما موفق از اپلیکیشن های یاد شده است. مهمترین ویژگی Candy Camera که در اولین ورود کاربر نیز خودنمایی می کند، رابط کاربری فوق العاده زیبا و ساده ی آن است که شاید اغراق نباشد اگر بگوییم که صاحب یکی از زیباترین محیط های کاربری در بین دیگر اپلیکیشن های ویرایش تصاویر است. تمامی افکت ها و منوی های ویرایش تصاویر به ساده ترین شکل ممکن در اختیار کاربران قرار گرفته اند که این موضوع باعث راحتی کار با برنامه حتی برای کاربران تازه کار شده است.

زوم اپ: عکاسی حرفه ای به همراه صدها افکت مختلف با Candy Camera -

آکاایران: زوم اپ: عکاسی حرفه ای به همراه صدها افکت مختلف با Candy Camera

البته Candy Camera را نمی توان یک اپلیکیشن صرف برای ویرایش تصاویر دانست چرا که بخشی مهمی از آن نیز به عکاسی و اعمال افکت ها قبل از عکسبرداری اختصاص داده شده است. به این معنا که شما می توانید با استفاده از بخش Camera در این برنامه، تمامی افکت های موجود در برنامه را به صورت زنده مشاهده کنید و بعد از آنکه افکت مورد نظرتان را پیدا کردید، اقدام به عکسبرداری کنید. این ویژگی بسیار کاربردی باعث می شود تا متناسب با افکت های موجود، بتوان عکس های فوق العاده زیباتری توسط تلفن همراه به ثبت رساند. قابلیت نمایش و اعمال ده ها فیلتر مختلف قبل از عکاسبرداری، ویرایش ساده ی تصاویر، امکان سفید کردن دندان ها و رفع لکه های پوستی و افزودن میکاپ به چهره ها، دارا بودن بیش از 100 قاب تصویر مختلف و همچنین وجود ابزاری برای تغییر نورپردازی تصاویر از دیگر امکانات این برنامه ی کاربردی هستند. اگر شما هم علاقه مند به تجربه ی کار با Candy Camera شده اید می توانید از طریق لینک های زیر به دانلود این برنامه بپردازید.

زوم اپ: عکاسی حرفه ای به همراه صدها افکت مختلف با Candy Camera -
زوم اپ: عکاسی حرفه ای به همراه صدها افکت مختلف با Candy Camera -
زوم اپ: عکاسی حرفه ای به همراه صدها افکت مختلف با Candy Camera -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: عکاسی حرفه ای به همراه صدها افکت مختلف با Candy Camera -

تبلیغات