آکایران :Zombie Road Trip Trials
/section>

Zombie Road Trip Trials یکی دیگر از بازی های سبک زامبی است که این بار با کمی خلاقیت، به جای استفاده از اسلحه ها، زامبی های نگون بخت را با ماشین های بزرگ و جنگی از بین خواهد برد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : همانطور که گفته شد نابودکننده ی زامبی ها در این بازی، ماشین های جنگی هستند و شما باید با زیر گرفتن زامبی ها آن ها را از بین ببرید. با این حال هنوز هم اسلحه های مختلف در بازی وجود خواهند داشت و در کنار رانندگی کردن و له کردن این موجودات، می توانید از اسلحه ها نیز برای نابود کردن آن ها استفاده کنید. مانند دیگر بازی های اکشن، در این بازی نیز اسلحه ها و ماشین های جنگی مختلفی برای خرید وجود خواهند داشت و برای تمامی آن ها امکان آپگرید کردن توسط امتیازات کسب شده نیز در نظر گرفته شده است. در ابتدا به اجبار باید ماشین ها و اسلحه هایی ضعیف را برای نابودی زامبی ها به کار ببرید؛ اما رفته رفته و با کسب امتیازات بیشتر، می توانید نیروهای هجومی خود را ارتقاء بخشید. قابلیت انجام این بازی به صورت چند نفره نیز از نکاتی است که در محبوبیت این بازی تاثیر بسزایی داشته است.

بهترین فیلم هایی با موضوع roadtrip

زوم اپ: زیر گرفتن زامبی ها در بازی Zombie Road Trip Trials -

آکاایران: زوم اپ: زیر گرفتن زامبی ها در بازی Zombie Road Trip Trials

موضوع جالبی که درباره ی بازی های سبک زامبی وجود دارد و دلیل آن نیز مشخص نیست، علاقه ی شدید کودکان به انجام آن است؛ به طوری که شاید یک بازی که در آن زامبی ها وجود دارند، از هر بازی دیگری برای آن ها جذاب تر باشد. اگر شما نیز در اطراف خود کودکانی را دارید که علاقه به انجام این بازی ها دارند، می توانید Zombie Road Trip Trials را با خیال راحت تری در مقابل آن ها بازی کنید. گرافیک شاد و کارتونی بازی و همچنین اولویت داشتن طنز نسبت به خشونت در Zombie Road Trip Trials باعث شده است که انجام این بازی برای کودکان نیز، چندان نامناسب نباشد. برای دانلود این بازی می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: زیر گرفتن زامبی ها در بازی Zombie Road Trip Trials -
زوم اپ: زیر گرفتن زامبی ها در بازی Zombie Road Trip Trials -
زوم اپ: زیر گرفتن زامبی ها در بازی Zombie Road Trip Trials -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: زیر گرفتن زامبی ها در بازی Zombie Road Trip Trials -


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

بهترین فیلم هایی با موضوع roadtrip

تبلیغات