loading...
آکایران :CPU Spy Reloaded
/section>

CPU Spy Reloaded یکی از بهترین و قوی ترین اپلیکیشن های نظارت بر عملکرد پردازنده های دستگاه شما است که با ارائه ی اطلاعاتی دقیق و مهم درباره ی پردازنده، می تواند به مدیریت بهتر شما بر آن، نقش بسزایی داشته باشد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : همانطور که گفته شد CPU Spy Reloaded تنها وظیفه ی نظارت و بررسی عملکرد پردازنده ی گوشی را برعهده خواهد داشت و مانند دیگر اپلیکیشن ها، هیچ گونه دخالتی در نحوه ی کارکرد یا افزایش سرعت ندارد. بسیاری از کاربران معتقدند که اپلیکیشن هایی که به عنوان سرعت دهنده ی گوشی و مدیریت رم و پردازنده ها ساخته می شوند نه تنها هیچ تاثیری در عملکرد بهتر دستگاه نخواهند داشت، بلکه خود نیز به نوعی بخشی از رم اجرایی را اشغال کرده و باعث کندی های مکرر خواهند شد. اگر شما نیز از چنین عقیده ای برخوردارید CPU Spy Reloaded انتخابی مناسب برای شما خواهد بود چرا که وظیفه ی این برنامه تنها بررسی نحوه ی عملکرد CPU بوده و با ارائه ی گزارشی دقیق و پر از جزئیات، شما را از نحوه ی کارکرد پردازنده باخبر می کند.

زوم اپ: نظارت بر عملکرد پردازنده توسط اپلیکیشن CPU Spy Reloaded -

آکاایران: زوم اپ: نظارت بر عملکرد پردازنده توسط اپلیکیشن CPU Spy Reloaded

اما مهمترین ویژگی این اپلیکیشن که می تواند کارکرد برنامه را برای کاربران ایرانی چندین برابر کند، پشتیبانی آن از زبان فارسی است که طبیعتا نمایش نمودار ها و نتایج به دست آمده به صورت فارسی، بسیار مفیدتر و گویاترخواهد بود و کاربران می توانند با درک بهتر اطلاعات ارائه شده در این اپلیکیشن، نسبت به عملکرد پردازنده ی خود آگاهی بیشتری را داشته باشند. نمایش آمار و اطلاعات در مورد کارکرد پردازنده گوشی، کمک به بهبود وضعیت کارکرد پردازنده ها، رم و باطری،رابط کاربری متریال و فوق العاده چشم نواز و... از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن اندرویدی هستند. برای دانلود نسخه ی رایگان این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: نظارت بر عملکرد پردازنده توسط اپلیکیشن CPU Spy Reloaded -
زوم اپ: نظارت بر عملکرد پردازنده توسط اپلیکیشن CPU Spy Reloaded -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : زوم اپ: نظارت بر عملکرد پردازنده توسط اپلیکیشن CPU Spy Reloaded -

loading...
تبلیغات