Ampere
/section>

Ampere اپلیکیشنی برای مدیریت روی باتری گوشی است که با نصب آن روی گوشی های اندرویدی، می توانید به طور کامل روی عملکرد باتری خود نظارت داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

با وجود پیشرفته تر شدن گوشی های موبایل در چند سال اخیر و سیر صعودی فوق العاده ی آن، هنوز سازندگان و همچنین کاربران با مشکلی به نام باتری دست و پنجه نرم می کنند که معمولا هم اکثر کاربران، از میزان ظرفیت شارژ گوشی خود راضی نیستند. به همین دلیل سازندگان و مخترعان این شرکت ها روزانه به دنبال ساخت باتری هایی مقاوم تر و با ظرفیت های بالاتر هستند و روزی که باتری های نسل بعد به گوشی های همراه راه پیدا کنند چندان دور از انتظار نیست. اما تا آن زمان بهترین راه برای کنترل مصرف باتری، و استفاده ی بهینه از آن، اپلیکیشن های مدیریت باتری ها هستند که البته شایان ذکر است که بیش از 80درصد آن ها، نه تنها تاثیری در بهینه شدن مصرف باتری گوشی نخواهند داشت، بلکه خود نیز بخشی از شارژ موجود در گوشی را مصرف می کنند. در این بین اما اپلیکیشن هایی وجود دارند که با استناد به نظرات کاربران در پلی استور و دیگر سایت ها، می توان کمی به کارکرد صحیحشان امیدوار بود که Ampere یکی از این اپلیکیشن ها، برای سیستم عامل اندروید بوده که با نمایش اطلاعات دقیق در رابطه با باتری دستگاه، به شما در مدیریت آن کمک خواهد کرد.

زوم اپ: مدیریت کامل روی اطلاعات دقیق باتری در اپلیکیشن Ampere -

Ampere اطلاعاتی فوق العاده کامل از باتری گوشی را به شما نمایش می دهد و می توانید با کنترل مواردی همچون دمای باتری، سرعت شارژ شدن آن و... به وضعیت سلامت باتری خود پی ببرید. همین موضوع باعث می شود تا بسیاری از کاربران که شارژ آن ها زود به زود خالی می شود، در صورتی که این مشکل از باتری آن ها باشد به سرعت به آن پی برده و اقدام به تعویض باتری گوشی کنند. از دیگر اطلاعاتی که به کمک این اپلیکیشن می توانید به آن دسترسی داشته باشید می توان به نمایش دمای باتری، تکنولوژی به کار رفته در آن، سرعت شارژگیری و همچنین مدت زمان باقی مانده برای شارژ کامل گوشی اشاره کرد. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: مدیریت کامل روی اطلاعات دقیق باتری در اپلیکیشن Ampere -
زوم اپ: مدیریت کامل روی اطلاعات دقیق باتری در اپلیکیشن Ampere -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

تبلیغات