سونی در حال ایجاد تغییرات در رابط کاربری گوشی های سری اکسپریا است -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سونی در حال ایجاد تغییرات در رابط کاربری گوشی های سری اکسپریا است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :اکسپریا زد 3 پلاس
/section>

سونی در پی ایجاد تحول در سری گوشی های هوشمند اکسپریا است و در مرحله ی اول به سراغ نرم افزار یا همان رابط کاربری مورد استفاده در این گوشی های هوشمند رفته است.

بنا به گزارش آکاایران : براساس اطلاعات ارائه شده توسط سونی این کمپانی ژاپنی در حال ایجاد تغییراتی در رابط کاربری مورد استفاده در گوشی های اندرویدی این خود است. شنیده ها نشان از این دارد که تغییرات در جهت همخوانی با نسخه ی آینده ی اندروید نیست، بلکه یک تغییر بنیادین در ظاهر رابط کاربری این کمپانی است.

کاربران گوشی هوشمند اکسپریا Z3 در کشور سوئد هم اکنون می توانند این رابط کاربری جدید را که در قالب نسخه ی بتا در اختیار کاربران قرار گرفته، دریافت کنند. دارندگان این گوشی هوشمند در کشور سوئد این شانس را خواهند داشت که با استفاده از این رابط کاربری جدید، تجربیات خود را در اختیار سونی قرار دهند. زمان انتشار نسخه ی بتا بین روزهای ۲۷ جولای تا ۱۳ سپتامبر تعیین شده است. احتمالا سونی همزمان با نسل بعدی پرچمدار خود این رابط کاربری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

حسین خلیلی صفا

منبع :

سونی در حال ایجاد تغییرات در رابط کاربری گوشی های سری اکسپریا است

سونی در حال ایجاد تغییرات در رابط کاربری گوشی های سری اکسپریا است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات