آکایران :Google Handwriting Input
/section>

Google Handwriting Input یکی از جالب ترین اپلیکیشن های گوگل برای گوشی های اندروید است که با نصب آن می توانید تشخیص دست خط را به گوشی خود اضافه کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : روزهایی که گوشی های لمسی قدیمی در اوج محبوبیت بودند، یکی از امکانات جدیدی که کاربران آن زمان را متحیر می کرد، امکان تشخیص دست خط در این گوشی ها بود که البته در ابتدا تنها برای زبان انگلیسی کاربرد داشت و برای مثال با نوشتن کلمه ی Hello، این کلمه به طور هوشمند تشخیص داده می شد و به صورت کاراکتر در بخش ورودی متن به ثبت می رسید. امروز اما پیشرفت تکنولوژی ها به خصوص در زمینه ی تلفن های همراه به قدری سرعت گرفته است که دیگر کمتر کاربری از مشاهده ی چنین امکانی هیجان زده خواهد شد با این حال، با وجود گذشت سال ها از تولد این امکان، و پیدایش راه های بهتری مانند تایپ از طریق صدا، هنوز هم بسیاری از کاربران از روش تشخیص دست خط برای تایپ کردن استفاده می کنند که این امر در گوشی هایی که از قلم لمسی نیز برخوردارند (مانند Note3) بیشتر به چشم می خورد.

زوم اپ: تشخیص دست خط در 82 زبان با Google Handwriting Input -

آکاایران: زوم اپ: تشخیص دست خط در 82 زبان با Google Handwriting Input

مدتیست که گوگل با انتشار Google Handwriting Input قدمی شایسته و قابل تحسین در زمینه ی تشخیص دست خط ها برداشته و علاوه بر ارتقای آن به تشخیص 82 زبان مختلف (از جمله فارسی)، اموجی های محبوب را نیز به آن وارد کرده است. به این معنا که با کشیدن یک صورتک خوشحال، اموجی Happy به طور خودکار شناسایی و در متن شما وارد می شود که این موضوع، تایپ کردن به وسیله ی این ویژگی را بسیار جالب تر و سریع تر از پیش خواهد کرد. البته با وجود کیبوردهای لمسی و امکان تایپ صوتی جملات بعید به نظر می رسد که این اپلیکیشن گوگل نیز در ترویج تایپ دست خطی تأثیری داشته باشد؛ با این حال، اگر علاقه به این نوع تایپ دارید، می توانید Google Handwriting Input را روی گوشی خود نصب کنید و از این امکان جالب لذت ببرید. برای اجرای این برنامه، اندروید شما باید نسخه ی 4.0.3 یا بالاتر باشد. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: تشخیص دست خط در 82 زبان با Google Handwriting Input -
زوم اپ: تشخیص دست خط در 82 زبان با Google Handwriting Input -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع :

زوم اپ: تشخیص دست خط در 82 زبان با Google Handwriting Input -

تبلیغات