زوم اَپ: مدیریت بر روی زمان استفاده ی کودکان از گوشی یا تبلت با Screen Time Parental Control -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اَپ: مدیریت بر روی زمان استفاده ی کودکان از گوشی یا تبلت با Screen Time Parental Control ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

/section>

Screen Time Parental Control یکی از ابزارهای مفید برای والدین است که به کمک آن می توانید روی استفاده ی زمانی فرزندان خود از گوشی یا تبلت اندرویدی مدیریت داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

 در سال های اخیر یکی از مهمترین سرگرمی های کودکان، بازی کردن با گوشی های هوشمند یا تبلت ها بوده که این موضوع به علت ضررهایی که می تواند برای کودکان به همراه داشته باشد، به یکی از دغدغه های مهم والدین تبدیل شده است و کودکان به قدری وابسته ی این دستگاه ها شده اند که در اکثر مواقع، پایان زمان بازی آن ها با گریه همراه خواهد بود. اگر شما نیز دارای یکی از این کودکان بازیگوش در اطراف خود هستید، می توانید با نصب Screen Time Parental Control روی گوشی یا تبلت اندرویدی، به طور کامل روی زمان استفاده ی آن ها از این دستگاه ها مدیریت داشته باشید. برای مثال می توانید مشخص کنید که بعد از گذشت یک ساعت از اجرای برنامه، بازی های در حال اجرا یا محیط کلی گوشی قفل شود تا کودک شما به ناچار مجبور به کنار گذاشتن دستگاه شود.

 یکی دیگر از بخش های جالب این برنامه نیز، امکان غیرفعال کردن بازی ها و برنامه ها در ساعات مشخصی از روز است که به کمک آن می توانید تعیین کنید که برای مثال بازی های موجود در دستگاه، در ساعت 7 شب به بعد هنگام اجرا با ارور مواجه شوند یا به کل از دید کاربر پنهان شوند. این موضوع در مواقعی که کودکان دسترسی آزاد به تبلت یا گوشی دارند بسیار مناسب است و به کمک آن می توان از جذب شدن کودکان به تبلت ها و گوشی های اندرویدی، تا حد زیادی جلوگیری کرد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,Screen Time Parental Control,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,Screen Time Parental Control,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

زوم اَپ: مدیریت بر روی زمان استفاده ی کودکان از گوشی یا تبلت با Screen Time Parental Control گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات