اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

فیس بوک در حال آزمایش آپلودر برای iOS است -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فیس بوک در حال آزمایش آپلودر برای iOS است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آپلودر فیسبوک برای iOS
/section>

شنیده ها حکایت از این دارد که فیس بوک در حال آزمایش یک آپلودر تصاویر برای سیستم عامل iOS است. با استفاده از این قابلیت می توان فیلترها، متن دلخواه و استیکرهای فیس بوک را روی تصاویر مورد نظر اضافه کرد.

فیس بوک در حال آزمایش یک آپلودکننده ی تصاویر جدید برای سیستم عامل iOS است که قابلیت های جدیدی را به اپلیکیشن این کمپانی اضافه خواهد کرد. براساس اطلاعات منتشر شده، تصاویر در زمان آپلود با استفاده از یک خط عمودی به دو نیم خواهد شد و فیلترهای اعمال شده روی نیمی از تصویر اعمال خواهد شد. از جمله ی فیلترهای موجود می توان به Vintage، Golden، Fall، Muted، Sepia، Summer، Orange، Winter و Snow اشاره کرد. یک کلید که علامت چوب جادویی روی آن قرار گرفته امکان دسترسی به انواع فیلترها، متون، کراپینگ و استیکرها را به همراه قابلیت تگ کردن در اختیار کاربر قرار می دهد.

به نظر می رسد پس از دریافت 3 میلیارد دلار در پایان سال 2013 میلادی توسط اسنپ چت از فیس بوک، بزرگ ترین شبکه ی اجتماعی جهان در پی انتقام از سرویس پیام رسان تصویری است.

گمانه ها حکایت از این دارد که ارزش کنونی اسنپ چت بالغ بر 10 میلیارد دلار است که از این رو می توان تصمیم ایوان اشپیگل در رد پیشنهاد خرید توسط فیس بوک را منطقی خواند.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

فیس بوک در حال آزمایش آپلودر برای iOS است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات