Reverse Movie اپلیکیشنی جالب در زمینه ی پخش ویدئو به صورت معکوس و از انتها به ابتدا است که به شما این امکان را می دهد تا بعد از ضبط یک ویدئو، آن را مانند یک حقه ی شعبده بازی، معکوس کنید. با زوم اپ همراه باشید.

ابتدا یک ایده ی جالب پیدا کنید و به کمک آن یک ویدئوی جدید ضبط کنید. برای مثال از دوست خود بخواهید که مقابل دوربین شما راه برود یا اینکه یک لیوان نوشیدنی را میل کند. بعد از ضبط ویدئو، اقدام به انتخاب بخش دلخواه از ویدئو کرده و بعد از آن دکمه ی شروع را فشار دهید. بعد از چند لحظه، در اقدامی جالب، Reverse Movie فیلم ضبط شده توسط شما را به صورت معکوس پخش می کند به این صورت که دوست شما به صورت عقب عقب راه می رود یا در ویدئوی دوم، آب پرتقال، از دهان دوست شما به لیوان باز می گردد.

زوم اپ: معکوس کردن ویدئوها با Reverse Movie -

علاوه بر امکان ضبط آنی ویدئو و معکوس کردن آن، امکان انتخاب ویدئو از گالری گوشی نیز برای شما محیا شده است تا قادر به معکوس سازی هر ویدئویی توسط این اپلیکیشن باشید. نتایج به دست آمده توسط این اپلیکیشن بسیار جالب خواهد بود به طوری که می تواند اسباب سرگرمی جدید و متفاوتی برای شما و دوستانتان باشد. پاره کردن یک ورق کاغذ، نوشیدن مایعات، ریختن خورده کاغذ روی زمین، نوشتن یک کلمه و خوردن یک سیب تنها بخشی از ایده هایی هستند که می توانید از آن ها برای این اپلیکیشن استفاده کنید. نتایج به دست آمده را نیز می توانید از طریق ایمیل، فیسبوک، توئیتر و... با دوستان خود به اشتراک بگذارید. این برنامه از طریق لینک های زیر قابل دریافت است.

زوم اپ: معکوس کردن ویدئوها با Reverse Movie -
زوم اپ: معکوس کردن ویدئوها با Reverse Movie -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

تبلیغات