اسکرین شات های اپلیکیشن Photo جدید گوگل فاش شد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اسکرین شات های اپلیکیشن Photo جدید گوگل فاش شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انتظار می رود گوگل در جریان برگزاری کنفرانس توسعه دهندگانش از اپلیکیشن جدید خود برای تصاویر رونمایی کند. پیش از رونمایی از این اپلیکیشن در کنفرانسی که هفته ی بعد برگزار خواهد شد، اسکرین شات های مربوط به این اپلیکیشن منتشر شده که قابلیت های آن را تا حدودی نمایش می دهد.

اسکرین شات های فاش شده از اپلیکیشن جدید Photo گوگل که قرار است هفته ی بعد در جریان کنفرانس I/O معرفی شود، نشان دهنده ی وجود امکانات آشنا و همچنین قابلیت های جدید در این اپلیکیشن است. یکی از مواردی که می توان به روشنی دید، جدا شدن تصاویر از گوگل پلاس است.

,application,اپلیکیشن photo گوگل,اپلیکیشن,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

تصاویر موجود بصورت خودکار پشتیبان گیری شده و می توان با تاریخ روز یا ماه آن ها را بازگرداند. یکی از گزینه های نمایش تصاویر در این اپلیکیشن مشابه روشی است که در گوگل پلاس مورد استفاده قرار می گیرد. از قابلیت های جدید اضافه شده به این اپلیکیشن می توان به Assistant اشاره کرد که با استفاده از آن می توان به ایجاد ویدیو، انیمیشن، داستان و موارد دیگر موجود با کاربرد تصاویر پرداخت. این قابلیت باعث می شود تا با نگه داشتن تصاویر در قالب ویدیو یا فرمت های دیگر، کمی از میزان حافظه ی اشغال شده کاست. این قابلیت جایگزین ویژگی Auto Awesome شده است.

با استفاده از اپلیکیشن Photo می توان تصاویر را بر اساس موضوع های خاصی نظیر اشیا، انسان ها و حیوانات مورد جستجو قرار داد. با این اپلیکیشن همچنین می شود با دو انگشت روی تصاویر زوم کرد و با کشیدن انگشت به تصویر بعدی رفت و نیز با یک لینک ساده می توان تصویر مورد نظر را از طریق پیام کوتاه با موارد دیگر به اشتراک گذاشت. در زمان اشتراک گذاری می توان متا دیتای تصاویر را حذف کرد یا هر زمان که بخواهیم آلبوم به اشتراک گذاشته شده را از طریق لینک ایجاد شده، حذف کنیم.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

اسکرین شات های اپلیکیشن Photo جدید گوگل فاش شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات