در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اَپ: سرعت بخشیدن به گوشی با Root Task Manager ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

زوم اَپ: سرعت بخشیدن به گوشی با Root Task Manager
سرعت بخشیدن
Root Task Manager

برخی از گوشی های اندرویدی پس از مدتی استفاده کند می شوند که این امر دلایل مختلفی دارد. Root Task Manager اپلیکیشنی مفید در زمینه ی رفع این مشکلات به حساب می آید که با شناسایی دلایل کندی سیستم، سرعت گوشی شما را بهبود می بخشد. با زوم اپ همراه باشید.

بعضی اوقات بعد از خرید گوشی و چند ماه استفاده از آن، عملکرد گوشی به مرور کند می شود که یکی از دلایل آن نصب نرم افزارهای مختلف است در طول زمان استفاده است. اهمیتی ندارد که در حال حاضر چند اپلیکیشن را روی گوشی نصب داشته باشید، چرا که تمام اپلیکیشن هایی که در طول این مدت نصب کرده اید، هر کدام فایل ها و کش های مربوط به خود را حتی بعد از حذف شدن، در گوشی شما باقی گذاشته و به مرور زمان و زیاد شدن این فایل ها و پر شدن فضای آزاد حافظه، عملکرد گوشی به سمت کندی پیش می رود به طوری که بسیاری مواقع کاربران را مجبور به Factory Reset کردن گوشی می کند. Root Task Manager اپلیکیشنی حرفه ای در زمینه ی مدیریت دستورات در حال اجرای اندروید است که با متوقف کردن فعالیت های بیهوده و آزاد کردن فضاهای اشغال شده، سرعت گوشی شما را بهبود می بخشد و در بسیاری از مواقع این تغییرات به حدی چشمگیر است که می توان از گزینه هایی مانند فکتوری ریست، چشم پوشی کرد.

سرعت بخشیدن

Root Task Manager دارای ابزارهای مختلف و مفیدی است که با جمع آوری آن ها در کنار هم، یک اپلیکیشن کامل را در زمینه ی سرعت دهی به گوشی موبایل به وجود آورده است. برای مثال ابزار تقویت کننده ی این اپلیکیشن قبل از اجرای بازی های سنگین، به طور خودکار گوشی شما را با بستن فعالیت های اضافه برای اجرای هر چه بهتر بازی ها آماده سازی می کند به طوری که ممکن است بازی هایی که پیش از این در گوشی شما با لگ اجرا می شدند، به کمک این ابزار روان تر اجرا شوند. hibernation کردن اپلیکیشن ها نیز یکی دیگر قابلیت های این اپلیکیشن است که با بردن اپلیکیشن های نه چندان ضروری به حالت خواب، مصرف این اپلیکیشن ها را از باتری و منابع سخت افزاری گوشی به حداقل مقدار ممکن می رساند. مدیریت روی برنامه های نصب شده و امکان حذف آن ها، امکان Freeze (غیر فعال) کردن اپلیکیشن ها و مدیریت روی Ram گوشی از دیگر ویژگی های Root Task Manager به حساب می آیند. اگر گوشی شما هم با کندی و مشکلات این چنینی همراه است، پیشنهاد می کنیم این اپلیکیشن را تجربه کنید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

سرعت بخشیدن
سرعت بخشیدن
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

زوم اَپ: سرعت بخشیدن به گوشی با Root Task Manager گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات