سرانجام اپلیکیشن KingRoot به زبان انگلیسی نیز منتشر شد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرانجام اپلیکیشن KingRoot به زبان انگلیسی نیز منتشر شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

KingRoot اپلیکیشنی بسیار محبوب در چین به حساب می آید که به تازگی، خود را به زبان انگلیسی نیز مجهز کرده و قصد دارد تا در جمع مردم سراسر جهان به یک اپلیکیشن نامی و شناخته شده تبدیل شود. با زومیت همراه باشید.

اگر به خاطر داشته باشید چند روز پیش مطلبی با عنوان "با KingRoot همه دستگاه های اندرویدی را روت کنید" در زومیت منتشر شد که در آن به معرفی و آموزش اپلیکیشن KingRoot و روش روت گوشی ها با کمک آن پرداخته بودیم. سرانجام این اپلیکیشن نیز به زبان انگلیسی ترجمه شده و نسخه ی انگلیسی زبان آن در دسترس کاربران قرار گرفته است. به نوعی بهترین توصیف برای آن را می توان "ابزاری محبوب برای کاربران تنبل" دانست که علاقه به روت کردن گوشی خود داشته اما حوصله یا وقت انجام این کار را از طریق روش های سنتی ندارند. که البته باید اعتراف کنیم که اگر معنای تنبلی، سروکار نداشتن با ADB Commands و اتصال های مکرر گوشی به کامپیوتر باشد، ما نیز با متهم شدن به "تنبلی" مشکلی نخواهیم داشت!

فعالیت KingRoot به صورت اینترنتی خواهد بود به این معنا که این اپلیکیشن برای روت کردن گوشی شما، به ارتباط اینترنتی نیاز خواهد داشت تا ابتدا مدل گوشی شما و روش روت آن را مشخص کند، و سپس به روت کردن آن بپردازد. البته این موضوع بر خلاف آنکه در نگاه اول یک ضعف به نظر می آید، یکی از نقاط قوت این اپلیکیشن است چراکه روش های لازم برای روت گوشی به طور منظم در سرورهای این اپلیکیشن در حال آپدیت هستند و این ویژگی باعث خواهد شد تا هر وقت که قصد روت کردن گوشی خود را داشتید، این اپلیکیشن جدیدترین و آسان ترین متدها را برای روت کردن گوشی شما تا آن لحظه، به کار ببرد. آمار جهانی این اپلیکیشن نشان از موفقیت عملیات روت در بیش از 60 درصد مواقع بوده که موفق به روت انواع نسخه های اندروید یا مدل های گوشی شده است.

,android,android app,kingroot,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

این که آیا این اپلیکیشن چینی، اطلاعاتی را از گوشی شما به سرورهای خود ارسال می کند یا خیر، تیم توسعه دهنده ی KingRoot بارها و بارها مورد سوال قرار گرفته اند. به گفته ی آن ها KingRoot تنها اطلاعاتی را که برای روت کردن گوشی شما لازم دارد، از قبیل نسخه اندروید، مدل گوشی یا... را جمع آوری کرده و به سرور خود ارسال می کند و این اطلاعات، بدون آنکه روی سرور ذخیره شوند، تنها برای انتخاب بهترین متد روت برای گوشی شما به کار خواهند رفت چراکه اگر بنا به ذخیره ی این اطلاعات باشد، سازندگان KingRoot (به گفته ی خودشان) باید سرورهای خود را به بزرگی گوگل کرده تا این حجم از اطلاعات را بتوانند ذخیره کنند. IMEI گوشی شما هم از مواردی است که به سرور این برنامه ارسال می شود که البته به صورت کاملا رمزنگاری شده منتقل خواهد شد و تبدیل به شماره ای متفاوت خواهد شد که دلیل این موضوع نیز، تنها این است که سازندگان این برنامه بتوانند تعداد استفاده کنندگان از اپلیکیشن خود را شناسایی کنند. استفاده از KingRoot بسیار ساده است. کافیست تا بعد از دانلود و نصب آن، روی دکمه ی روت کلیک کنید. گوشی شما در عرض چند ثانیه روت خواهد شد.

دانلود Kingroot

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

سرانجام اپلیکیشن KingRoot به زبان انگلیسی نیز منتشر شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات