اخبار اکاایران

زوم اَپ: ثبت و یادآوری تاریخ تولدها با اپلیکیشن Birthday -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اَپ: ثبت و یادآوری تاریخ تولدها با اپلیکیشن Birthday ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Birthdays اپلیکیشنی فوق العاده برای اندروید است که به کمک آن می توانید تاریخ تولد دوستان و آشنایان خود را در آن ثبت کرده و از امکانات بی نظیر آن بهره مند شوید. با زوم اپ همراه باشید.

مطمئنا در زندگی هر کدام از ما افرادی هستند که برایمان اهمیت بسیار بالایی دارند و یکی از راه های نشان دادن این اهمیت، به خاطر داشتن روز تولد آن ها و تبریک گفتن است که با توجه به مشغله های فکری و دغدغه های ذهنی که اکثر افراد به آن دچار هستند، گاهی به طور کامل این تاریخ ها را فراموش می کنیم. اپلیکیشن های زیادی برای ثبت تاریخ تولد افراد و یادآوری آن ها ساخته و منتشر شده اما در این بین Birthdays یکی از کامل ترین اپلیکیشن ها در این زمینه است و با امکاناتی که در اختیارتان قرار می دهد، یکی از ایده آل ترین انتخاب ها را در این بخش به وجود آورده است. در اپلیکیشن Birthdays می توانید تاریخ تولد افراد مد نظرتان را به صورت دستی، یا به صورت خودکار از اکانت فیسبوک آن ها وارد اپلیکیشن کنید و به محض نزدیک شدن به روز تولد، به صورت نوتیفیکیشن از این سالروز با خبر شوید.

,android,android app,Birthday,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

در تنظیمات برنامه می توانید مشخص کنید که عملیات یادآوری، دقیقا در تاریخ ثبت شده انجام پذیرد یا یک روز قبل، که با توجه به نیاز زمانی برای خرید هدیه، بهترین حالت تنظیم یاداوری برای یک روز قبل از تاریخ ثبت شده است که فرصت کافی برای انجام کارهای مورد نیاز را نیز داشته باشید. یکی دیگر از ویژگی های فوق العاده این اپلیکیشن نیز، امکان ارسال خودکار پیامک تبریک (که متن آن توسط شما ثبت می شود) به افراد است. با کمک این امکان نه تنها از تاریخ تولد دوستان خود آگاه خواهید شد، بلکه به صورت خودکار پیامک تبریک نیز برای آن ها ارسال کرده اید که این امر، احتمال فراموشی تبریک گفتن را به صفر می رساند. تاریخ های ثبت شده در این اپلیکیشن می تواند بر اساس تقویم هایHebrew, Islamic, Buddhist (Thai), Coptic and Ethiopic (قمری) باشد. برای دانلود از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,Birthday,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,Birthday,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

زوم اَپ: ثبت و یادآوری تاریخ تولدها با اپلیکیشن Birthday گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات