در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اَپ: ارسال پیامک خودکار قبل از اتمام باتری با LastMessage ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

Last Message اپلیکیشنی کاربردی برای گوشی های اندرویدی است و در مواقعی که شارژ گوشی کمتر از 5 درصد باشد، به طور خودکار پیامکی به افراد مشخص شده می فرستد تا در صورت خاموش شدن گوشی، از نگران شدن آن ها جلوگیری کند. با زوم اپ همراه باشید.

با نصب اپلیکیشن Last Message می توانید مشخص کنید که با رسیدن شارژ گوشی به میزان تعیین شده توسط شما (برای مثال 5 درصد)، این اپلیکیشن به صورت خودکار پیغامی به شماره های ثبت شده در آن (افرادی که ممکن است نگران شما شوند) ارسال کند و به آن ها درباره ی امکان خاموش شدن گوشی اطلاع رسانی کند. این امر در بسیاری از مواقع که گوشی شما بدون اطلاع تان خاموش می شود بسیار مفید و کاربردی خواهد بود و می تواند از نگران شدن های احتمالی نیز جلوگیری کند.

زوم اَپ: ارسال پیامک خودکار قبل از اتمام باتری با LastMessage  -

اگر تا به حال با چنین مشکلی رو به رو شده باشید، حتما از اهمیت وجود چنین نرم افزاری آگاه خواهید بود. ابتکار و کاربرد این برنامه، باعث شده که این اپلیکیشن برای بسیاری از افراد، به یک برنامه ی دائمی تبدیل شود و جزو اپلیکیشن هایی باشد که بعد از هر بار تعویض رام، به نصب مجدد آن خواهند پرداخت. برای مثال با ثبت شماره ی مادر یا همسر خود در این برنامه و تعیین میزان شارژ 10 درصد برای آن، هرگاه شارژ گوشی به زیر 10 درصد برسد، پیام متنی مشخص شده ای که توسط شما نوشته شده، برای وی ارسال خواهد شد و حتی اگر بدون آنکه متوجه شوید باتری گوشی تمام شود، می توانید از با خبر بودن اشخاص مهم و نگران نشدن آن ها آسوده خاطر باشید. برای جلوگیری از ارسال های ناخواسته، می توانید ساعاتی را در این اپلیکیشن برای غیرفعال بودن آن در نظر بگیرید. برای مثال ممکن است شارژ شما در ساعت 3 نصفه شب به میزان تعیین شده برسد و طبیعتا در این ساعت نیازی به ارسال چنین پیامکی نخواهید داشت. به همین دلیل می توانید مشخص کنید که برای مثال از ساعت 10 شب تا 7 صبح این امکان غیر فعال باشد. عملیات آگاه سازی علاوه بر پیامک، از طریق ایمیل، توئیتر و فیسبوک نیز قابل انجام خواهد بود. برای دانلود این اپلیکیشن کاربردی، می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اَپ: ارسال پیامک خودکار قبل از اتمام باتری با LastMessage  -
زوم اَپ: ارسال پیامک خودکار قبل از اتمام باتری با LastMessage  -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

زوم اَپ: ارسال پیامک خودکار قبل از اتمام باتری با LastMessage گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات