زوم اَپ: کالرآیدی و بلاک کننده شماره ها با Facebook Hello -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اَپ: کالرآیدی و بلاک کننده شماره ها با Facebook Hello ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فیسبوک به تازگی اپلیکیشن جدیدی با نام Facebook Hello منتشر کرده است که به نوعی یک کالر آیدی به حساب می آید و به شما اجازه ی بلاک کردن شماره های ناخواسته را می دهد. با زوم اپ همراه باشید.

Facebook Hello Dialer اپلیکیشن بسیار جالبی است، هنگامی که شخصی با گوشی شما تماس می گیرد، اطلاعاتی را درباره ی شخص تماس گیرنده به شما نمایش می دهد و حتی اگر شماره ی مذکور، در گوشی شما ذخیره نشده باشد، این اپلیکیشن با اتصال به سرورهای فیسبوک و درصورتی که شماره ی تماس گیرنده در یکی از اکانت های فیسبوکی به ثبت رسیده باشد، اطلاعات مربوط به آن شخص را به شما نمایش خواهد داد.

,android,android app,Hello,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

 روزانه شاهد ملیون ها تماس مختلف در سرتاسر دنیا هستیم و در بسیاری از مواقع اگر شماره ی مورد نظر در گوشی ذخیره نشده باشد کاربران هیچ اطلاعی از شخص تماس گیرنده ندارند. بر این اساس اپلیکیشن Hello ارائه شده که توسط سازندگان مسنجر فیسبوک ساخته شده است. این اپلیکیشن به فیسبوک متصل شده و با همگام سازی شماره ی تماس گیرنده با اطلاعات ثبت شده در فیسبوک، به شما خواهد گفت که چه کسی در حال تماس گرفتن با شما است. شما می توانید تماس های ناخواسته را بلاک کنید یا به جستجوی افراد بپردازید.

Hello بلاک کردن شماره های ناخواسته را از همیشه راحت تر می کند. شما می توانید شماره های مشخصی را مسدود کنید تا تماس های آن ها مستقیما به VocieMail منتقل شود. این تماس ها در بخش "تماس های اخیر" گوشی شما قابل مشاهده خواهند بود.

برخی از ویژگی های این اپلیکیشن عبارتند از:
- مشاهده ی مشخصات شخص تماس گیرنده حتی اگر در گوشی شما ذخیره نباشد.
- بلاک کردن آسان شماره ها.
- بلاک کردن خودکار شماره هایی که توسط تعداد زیادی از کاربران مسدود شده اند.
- همگام سازی با سرور فیسبوک و مشاهده ی جدیدترین مشخصات کاربران از جمله تصویر پروفایل و...

,android,android app,Hello,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,Hello,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

زوم اَپ: کالرآیدی و بلاک کننده شماره ها با Facebook Hello گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات