قابلیت تماس صوتی واتس اپ برای کاربران بلک بری 10 نیز فراهم شد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قابلیت تماس صوتی واتس اپ برای کاربران بلک بری 10 نیز فراهم شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قابلیت تماس صوتی واتس اپ برای کاربران بلک بری 10 نیز فراهم شد
,بلک بری, قابلیت تماس صوتی, واتس اپ,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

در آخرین بروزرسانی سرویس پیام رسان واتس اپ، امکان برقراری تماس صوتی برای کاربران پلتفرم بلک بری نیز فراهم شده است. پیش از این در قالب بروزرسانی های جداگانه این امکان در دسترس کاربران پلتفرم های اندروید، iOS و ویندوزفون قرار گرفته بود.

نسخه 2.12.1.2 از اپلیکیشن مشهور پیام رسان واتس اپ، کاربران گوشی های بلک بری را قادر به برقراری تماس صوتی می کند. همچنین در این نسخه از واتس اپ توانایی جستجو به دنبال پیامی خاص، صحبت های یک مخاطب یا یک مخاطب خاص نیز اضافه شده است. همچنین فونت استفاده شده نیز شبیه به فونت نسخه ۱۰.۳ پلتفرم بلک بری است.

در بلک بری کلاسیک همچنین بهبود هایی برای ناوبری و فوکوس وجود دارد. اکنون در این نسخه از واتس اپ پیام های همراه با موقعیت خاص به شکل بزرگتری روی نقشه به نمایش درمی آیند. حتی می توان صدای زنگ خاصی را برای دریافت تماس صوتی از هر کاربر انتخاب کرد.

مقاله مرتبط:

 تصاویر، ویدیو ها و صدا های دریافت شده اکنون در زیر شاخه های جداگانه مربوط به هر ماه و سال ترتیب داده می شود. اگر یکی از محصولات بلک بری را در اختیار دارید، با بروزرسانی اپلیکیشن واتس اپ خود می توانید از تمام ویژگی ها و قابلیت های جدید بهره مند شوید.

امین فیض پور

منبع : zoomit.ir

قابلیت تماس صوتی واتس اپ برای کاربران بلک بری 10 نیز فراهم شد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات