زوم اپ: پخش بدون نقص فایل های ویدئویی با MoboPlayer -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: پخش بدون نقص فایل های ویدئویی با MoboPlayer ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

 MoboPlayer یکی از قدیمی ترین پخش کننده های ویدئو در اندروید است که از سال ها پیش فعالیت خود را آغاز کرده و تا به امروز، با امکاناتی که در اختیار کاربر قرار می دهد، نام خود را به عنوان یکی از محبوب ترین پلیرهای ویدئو، حفظ کرده است. با زوم اپ همراه باشید.

MoboPlayer شاید در نگاه اول، رقیب چندان قدری برای پلیرهای دیگر مانند MX Player به حساب نیاید اما این اپلیکیشن با دارا بودن امکاناتی فوق العاده که در خود گنجانده، به یکی از پلیرهای اصلی اندروید تبدیل شده است. برای مثال Floating Video که یکی از ویژگی های خاص این اپلیکیشن است، قابلیت پخش ویدئو به صورت یک پنجره ی کوچک و شناور را، همزمان با انجام کاری دیگر در اختیار شما قرار می دهد که در کمتر پلیری وجود دارد. همچنین شما با کمک این اپلیکیشن می توانید در صورتی که سخت افزار مورد نیاز برای پخش فایل های HD را ندارید، بدون کوچک ترین مشکلی به پخش این فایل ها بپردازید. جالب است بدانید که این اپلیکیشن به صورت مستقیم از فرمت VOB که در فیلم های DVD می شوند، نیز پشتیبانی می کند.

,android,android app,MoboPlayer,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

پشتیبانی از بسیاری از فرمت های ویدیوئی و موسیقی، استفاده از Codec نرم افزاری FFMpeg تحت مجوز LGPL، نمایش زیرنویس (با پشتیبانی از زبان فارسی)، تنظیمات اندازه و رنگ زیر نویس، نمایش ساعت و وضعیت باتری روی صفحه و پشتیبانی از Hardware Decoding و Software Decoding از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن به حساب می آیند. لازم به ذکر است که در اولین ورود به این اپلیکیشن، کدک سازگار با سخت افزار گوشی شما به صورت خودکار شناسایی شده و به شما نمایش داده می شود و شما می توانید بعد از اقدام به دانلود و نصب آن، تمامی فرمت های ویدئویی را با این اپلیکیشن اجرا نمایید. برای دانلود این نرم افزار از لینک های زیر استفاده کنید. 

,android,android app,MoboPlayer,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,MoboPlayer,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

زوم اپ: پخش بدون نقص فایل های ویدئویی با MoboPlayer گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات