اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت راهی ایکس باکس وان، ویندوز 8 و آیپد می شود -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت راهی ایکس باکس وان، ویندوز 8 و آیپد می شود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مایکروسافت همزمان با معرفی دستبند هوشمند خود، اپلیکیشن سلامتی خود را نیز منتشر کرد تا کاربران بتوانند در گوشی های هوشمند و تبلت های خود از آن استفاده کنند. حال لیست اپلیکشن های مایکروسافت نشان از این دارد که این اپلیکیشن برای ایکس باکس وان، آیپد و ویندوز 8 منتشر خواهد شد.

 همانطور که در تصویر فوق نیز مشاهده می کنید، مایکروسافت در لیست پلتفرم هایی که می توان اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت را دانلود کرد، ایکس باکس وان، ویندوز 8 و آیپد اپل را نیز اضافه کرده است. با توجه به این موضوع می توان از این پس Microsoft Health را در پلتفرم های مورد نظر استفاده کرد.

با توجه به اینکه مایکروسافت بند ساخته تیم ایکس باکس کمپانی مایکروسافت است، از این رو ارائه ی اپلیکیشن مختص استفاده از این گجت برای ایکس باکس نیز دور از ذهن نیست. همچنین باید به اپلیکشن سلامتی ویندوزفون نیز اشاره کرد که به همراه آیکون جدیدی تحت نسخه ی بتا ارائه شده است.

انتظار می رود اپلیکیشن های ارائه شده برای پلتفرم های دیگر نیز تغییر چندانی نداشته و عملکرد مشابه اپلیکشن برای پلتفرم های دیگر خواهد داشت.

حسین خلیلی صفا

منبع : zoomit.ir

اپلیکیشن سلامتی مایکروسافت راهی ایکس باکس وان، ویندوز 8 و آیپد می شود گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات