اخرین مطالب آکاایران

بسته آفیس مایکروسافت روی آی او اس و اندروید 100 میلیون بار دانلود شده است -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بسته آفیس مایکروسافت روی آی او اس و اندروید 100 میلیون بار دانلود شده است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

انتشار بسته آفیس مخصوص گوشی های آیفون از ماه ژوئن سال 2013 میلادی آغاز شد و چند ماه بعد از اینکه نسخه ویژه آیپد نیز در اختیار کاربران قرار گرفت، مایکروسافت تصمیم گرفت آفیس را برای سیستم عامل های اندروید و iOS رایگان کند. همین موضوع باعث رشد چشمگیر تعداد دانلودهای این نرم افزار شده است. با زومیت همراه باشید.

روز گذشته در جریان کنفرانس مالی مایکروسافت، ساتیا نادلا مدیر عامل این کمپانی اعلام کرد تعداد دانلودهای بسته آفیس برای دستگاه های اندرویدی و آی او اس از مرز 100 میلیون بار گذشته است.

البته این رکورد با توجه به ماهیت رایگان بودن اپلیکیشن ها خیلی هم زیاد نیست، ولی نشان می دهد که بسته نرم افزاری آفیس مایکروسافت روی پلتفرم های مختلف خواهان زیادی دارد. ردموندی ها طی چند سال گذشته خیلی سریع نرم افزارها و سرویس های خود را بر روی ویندوز، آی او اس و اندروید منتشر کرده اند و اپلیکیشن هایی چون اسکایپ، اوت لوک و وُرد معمولا بین 100 اپلیکیشن برتر فروشگاه ها قرار دارند. اپلیکیشن های محبوب و رایگان آفیس مایکروسافت می توانند باعث افزایش مشترکین Office 365 شوند. مایکروسافت اعلام کرده است که 12.4 میلیون نفر از مشتریان این کمپانی برای دسترسی به اپلیکیشن های دسکتاپ آفیس و سرویس های ابری حق اشتراک می پردازند.

حامی غفاری

منبع : zoomit.ir

بسته آفیس مایکروسافت روی آی او اس و اندروید 100 میلیون بار دانلود شده است گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات