شاید شما هم تا به حال به این مشکل بر خورده اید که می خواستید در رویدادهای مختلف برای گروه خاصی از لیست دفترچه تلفن گوشیتان پیامک اطلاع رسانی یا تبریک ارسال کنید، ولی معمولا نرم افزار ارسال پیامک پیش فرض گوشی های اندرویدی این امکان رو ندارند و یا استفاده از آن برای همه آسان نیست.

سرعت ارسال بسیار بالا

اپلیکیشن نومه که توسط گروه نرم افزاری ماندگار تولید شده است به شما این امکان را می دهد که لیست دفترجه تلفن خود را گروه بندی کنید و با سرعت 1000 پیامک در ثانیه برای آنها به راحتی پیامک ارسال کنید.
 
اولین اپلیکیشن اندرویدی ارسال پیامک گروهی و انبوه -
 

خط اختصاصی 10 رقمی برای هر کاربر 

نومه برای هر کاربر یک خط پیامکی 10 رقمی اختصاصی رایگان تخصیص می دهد. خط 10 رقمی در حال حاضر از هزار تومان تا 500 هزار تومان به فروش می رسد ولی نومه این خط را رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد. 
 

صرفه جویی در هزینه ها

هزینه ارسال در نومه 10 تومان برای هر پیامک است که از هزینه پیامک همراه اول، ایرانسل، رایتل، و ... کلیه ی اپراتورهای موبایل کمتر است. یعنی علاوه بر اینکه از لحاظ سرعت و کارایی بسیار مناسب بوده بلکه از لحاظ قیمت نیز به صرفه است.
 

نومه یک سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه قدرتمند 

یکی دیگر از امکانات دیگر  نومه امکان ارسال پیامک انبوه بر اساس تفکیک جنسیت، رده سنی ، کد پستی ، بانک منطقه ای فراهم می کند. 
در ضمن نومه بانک غنی از پیامک ها با دسته بندی موضوعی را دارا است.
 
اولین اپلیکیشن اندرویدی ارسال پیامک گروهی و انبوه -
 

جذب نمایندگی فعال 

یک امکان ویژه که گروه نرم افزاری ماندگار برای نومه درنظر گرفته است، جذب نمایندگی فعال با شرایط ویژه است. گروه نرم افزاری ماندگار برای مدت محدود به ازای هر 200 هزار پیامک خریداری شده 50 خط 11 رقمی رایگان به نمایندگان هدیه می دهد.
 

دانلود نور افزار نومه از کافه بازار 

Nume.ir

 
اولین اپلیکیشن اندرویدی ارسال پیامک گروهی و انبوه -

​​

پایان رپورتاژ آگهی /

بخش تبلیغات

منبع : zoomit.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نرم افزار ارسال پیامک انبوه با کامپیوتر , سرعت نرم افزار ارسال پیامک انبوه

تبلیغات