اولین اپلیکیشن اندرویدی ارسال پیامک گروهی و انبوه -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اولین اپلیکیشن اندرویدی ارسال پیامک گروهی و انبوه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

شاید شما هم تا به حال به این مشکل بر خورده اید که می خواستید در رویدادهای مختلف برای گروه خاصی از لیست دفترچه تلفن گوشیتان پیامک اطلاع رسانی یا تبریک ارسال کنید، ولی معمولا نرم افزار ارسال پیامک پیش فرض گوشی های اندرویدی این امکان رو ندارند و یا استفاده از آن برای همه آسان نیست.

سرعت ارسال بسیار بالا

اپلیکیشن نومه که توسط گروه نرم افزاری ماندگار تولید شده است به شما این امکان را می دهد که لیست دفترجه تلفن خود را گروه بندی کنید و با سرعت 1000 پیامک در ثانیه برای آنها به راحتی پیامک ارسال کنید.
 
,نومه, ,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 

خط اختصاصی 10 رقمی برای هر کاربر 

نومه برای هر کاربر یک خط پیامکی 10 رقمی اختصاصی رایگان تخصیص می دهد. خط 10 رقمی در حال حاضر از هزار تومان تا 500 هزار تومان به فروش می رسد ولی نومه این خط را رایگان در اختیار کاربران خود قرار می دهد. 
 

صرفه جویی در هزینه ها

هزینه ارسال در نومه 10 تومان برای هر پیامک است که از هزینه پیامک همراه اول، ایرانسل، رایتل، و ... کلیه ی اپراتورهای موبایل کمتر است. یعنی علاوه بر اینکه از لحاظ سرعت و کارایی بسیار مناسب بوده بلکه از لحاظ قیمت نیز به صرفه است.
 

نومه یک سامانه ارسال پیامک تبلیغاتی و انبوه قدرتمند 

یکی دیگر از امکانات دیگر  نومه امکان ارسال پیامک انبوه بر اساس تفکیک جنسیت، رده سنی ، کد پستی ، بانک منطقه ای فراهم می کند. 
در ضمن نومه بانک غنی از پیامک ها با دسته بندی موضوعی را دارا است.
 
,نومه, ,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 

جذب نمایندگی فعال 

یک امکان ویژه که گروه نرم افزاری ماندگار برای نومه درنظر گرفته است، جذب نمایندگی فعال با شرایط ویژه است. گروه نرم افزاری ماندگار برای مدت محدود به ازای هر 200 هزار پیامک خریداری شده 50 خط 11 رقمی رایگان به نمایندگان هدیه می دهد.
 

دانلود نور افزار نومه از کافه بازار 

Nume.ir

 
,نومه, ,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

​​

پایان رپورتاژ آگهی /

بخش تبلیغات

منبع : zoomit.ir


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله اولین اپلیکیشن اندرویدی ارسال پیامک گروهی و انبوه شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نرم افزار ارسال پیامک انبوه با کامپیوتر , سرعت نرم افزار ارسال پیامک انبوه

اولین اپلیکیشن اندرویدی ارسال پیامک گروهی و انبوه گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات