در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اَپ: از بین بردن دسترسی روت با Simply Unroot ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته ترفندهای نرم افزارها از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

چندی پیش در مقاله ای، روش کامل و تصویری روت کردن گوشی های اندروید را آموزش دادیم. در این پست نیز برای کاربرانی که به هر دلیل از روت کردن گوشی خود پشیمان شده اند، اپلیکیشنی را در نظر گرفته ایم که با نصب آن و به آسانی چند کلیک، می توانند گوشی خود را از حالت روت خارج کنند. با زوم اپ همراه باشید.

همان طور که در مقاله ی "آموزش سه روش مختلف برای روت گوشی" نیز گفته شد، ممکن است برخی از کاربران بعد از روت کردن گوشی خود، به دلایل مختلف از عمل انجام شده منصرف شوند و خواهان برگرداندن همه چیز به حالت عادی و از بین بردن دسترسی روت باشند. Simply Unroot اپلیکیشنی مناسب برای این افراد است که با نصب آن روی گوشی و اجرای آن، می توانید همه چیز را به حالت اول برگردانید و بدون از بین رفتن هیچ گونه اطلاعاتی، گوشی خود را UnRoot کنید.

زوم اَپ: از بین بردن دسترسی روت با Simply Unroot  -

البته باید توجه داشته باشید که این اپلیکیشن فقط عملیات UnRoot را انجام می دهد و اگر دلیل شما برای آنروت کردن گوشی، تحویل آن به نمایندگی و استفاده از خدمات گارانتی است، باید توجه داشته باشید که اپلیکیشن های اضافه ای روی گوشی باقی نمانده باشد. در برخی از روش های روت، همزمان با روت شدن گوشی اپلیکیشنی با نام SuperUser یا SuperSu به گوشی اضافه می شود که در هنگام آنروت کردن گوشی، همچنان به صورت نصب شده باقی خواهد ماند. در صورتی که قصد استفاده از گارانتی خود را دارید، باید علاوه بر آنروت کردن گوشی خود با Simply Unroot، اپلیکیشن های اضافه ای که در هنگام روت کردن گوشی به آن اضافه شده اند را نیز حذف کنید. اگر با آموزش زومیت گوشی خود را روت کرده اید، تنها اپلیکیشن اضافه شده همان SuperUser خواهد بود، روش های دیگر ممکن است اپلیکیشن های دیگری نیز به گوشی اضافه کرده باشند. شما می توانید از طریق لینک های زیر این اپلیکیشن را دانلود کنید و بعد از نصب آن به آنروت کردن گوشی خود بپردازید. این عملیات هیچ تاثیری در کارکرد، تنظیمات و بازدهی گوشی نخواهد گذاشت و هیچ فایلی نیز حذف نخواهد شد. این اپلیکیشن به صورت پولی منتشر شده و از پردازنده های arm, x86 و mips نیز پشتیبانی می کند.

زوم اَپ: از بین بردن دسترسی روت با Simply Unroot  -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمید مالکی

منبع : zoomit.ir

زوم اَپ: از بین بردن دسترسی روت با Simply Unroot گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
تبلیغات