loading...


کار کردن همزمان با چندID در یاهو مسنجر - آکا

 

این کاری را که الان میخوام یاد بدم را ، شاید خیلی ها ندونن و شایدم خیلی ها هم بدونن . ولی من برای اونایی نوشتم که نمی دونستن . شاید براتون جالب باشه که با 6 تا ID مختلف همزمان با یک نفر یا حتی بیشتر از یک نفر چت کنید .


این کار از اینطوریه که : یک آی دی اصلی دارین و میتونین تا 6 تا آی دی به طور زیر مجموعه براش بسازید این کار رو امروز میخام که یادتون بدم که برین اگه خواستین انجامش بدین :


1- در یاهو مسنجر خود به منو بالا میزوید و گزینه login را انتخاب کرده و در منو ای که باز میشود گزینه my profiles را انتخاب میکنید .


2- پنجره ای کوچک برای شما باز میشود که در پایین آن دکمه ای بزرگ میبینید که روی آن نوشته شده است Create/edit my profiles آن را کلیک میکنید .


3- حالا مرورگر شما شروع به کار میکند و صفحه ای را برای شما باز میکند . در صفحه باز شده شناسه و رمز عبور آی دی اصلی خود را وارد کنید .


4- در بالای این صفحه دکمه ای میبینید که روی آن نوشته شده است Create New Public profile و شما روی آن کلیک میکنید .


5- بعد از کمی صبر صفحه ای برای شما باز میشود که دقیقا مانند صفحه ایست که شما با آن یک ایمیل در یاهو میسازید . گزینه های آن را پر کنید و نام آی دی جدیدتان را که میخواهید درست کنید را در محل مشخص شده بنویسید .


6- بعد از پر کردن فرم دکمه پایین را به نام create profile را بزنید .


7- حالا به همان قسمت پروفایل خود که در ابتدا رفتید بروید آی دی جدید شما در آنجا میبینید و باید کنار آن یک تیک باشد .


8- حالا به قسمت نوشتن پیغام بروید و روی آی دی خود کلیک کنید میبینید که آی دی جدید هم آنجاست حالا با هر کدام از آی دی ها که بخواهید میتوانید پیغام بدهید و حتی میتوانید از هر دو آی دی به طور هم زمان استفاده کنید فقط توجه داشته باشید که این کار را تا 6 بار میتوانید انجام دهید .

تبلیغات