چگونه رنگ پس زمینه مرورگررا تغییر داد؟ - آکا,مرورگر اینترنت, اکسپلورر, رنگ زمینه,ترفند نرم افزار

سوال: من یک کامپیوتر در منزل و یک کامپیوتر سرکار دارم. من از مرورگر اینترنت اکسپلورر روی هر دو کامپیوتر استفاده می کنم . اما رنگ پس زمینه کامپیوتر موجود در منزل متفاوت است . کامپیوتر سر کارم وب را بارنگ سفید نشان می دهد اما وقتی همین صفحه را در منزل مشاهده می کنم رنگ زمینه خاکستری است. کدامیک از آنها درست است و من چگونه می توانم آن را درست کنم؟


جواب:
آنچه در این جا اتفاق افتاده است ناشی از این است که رنگ زمینه صفحه ای که مشاهده می کنید مشخص نشده است. زمانیکه این اتفاق می افتد ، اکسپلورر خود این کار را انجام می دهد و به صورت قراردادی معمولا" رنگ سفید را انتخاب می کند . خوشبختانه تغییر رنگ زمینه بسیار آسان است . ابتدا اینترنت اکسپلورر را باز کنید روی منوی TOOLS و گزینه internet option کلیک کنید. از پنجره ای که ظاهرمی شود و روی اولین زبانه (General ) شما دکمه colors را می توانید مشاهده کنید . این دکمه را فشار دهید و سپس یک پنجره کوچک را با چندین گزینه مشاهده می کنید. حدس من این است که کادر چک کنار گزینه «use windows colors » احتمالا" علامت نخورده است. این کادر را علامت دار کنید و سپس کلید ok را بزنید. اگر بهر دلیلی این ترفند عمل نکرد دوباره به همین صفحه بیایید و علامت را بر دارید و سپس روی دکمه کنار گزینه «Background » کلیک کرده و رنگ سفید را از کادر انتخاب رنگی که ظاهر می شود انتخاب کنید. با این کار همه چیز به حالت اولیه باز می گردد.

مرورگر اینترنت , اکسپلورر , رنگ زمینه , منو , پنجره , ترفند , Background , ترفند ,ترفند موبایل ,ترفند ویندوز ,ترفند <a style='color:#000' title='کامپیوتر' href='http://www.akairan.com/tecnoloji/'>کامپیوتر</a> ,ترفنداینترنت ,ترفند یاهو, ترفندعبور , اینترنت,سرعت اینترنت,اینترنت رایگان,اینترنت پرسرعت,آموزش اینترنت,نرم افزار اینترنت مرورگر اینترنت , اکسپلورر , رنگ زمینه , منو , پنجره , ترفند , Background , ترفند ,ترفند موبایل ,ترفند ویندوز ,ترفند <a style='color:#000' title='کامپیوتر' href='http://www.akairan.com/tecnoloji/'>کامپیوتر</a> ,ترفنداینترنت ,ترفند یاهو, ترفندعبور , اینترنت,سرعت اینترنت,اینترنت رایگان,اینترنت پرسرعت,آموزش اینترنت,نرم افزار اینترنت


اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات