ممانعت از تغییر صفحه‌ خانگی - آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ممانعت از تغییر صفحه‌ خانگی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید 

 

ممانعت از تغییر صفحه‌ خانگی
,ترفند های اینترنت, homepage, مرورگر,ترفند نرم افزار

صفحه خانگی در مرورگر ویندوز این امکان را به شما می‌دهد تا سایت یا هر صفحه دیگر اینترنتی را که مدنظر دارید به‌عنوان صفحه پیشفرضی که پس از اجرای مرورگر به‌نمایش درمی‌آید، مشخص کنید.

بسیاری از کاربران مخصوصا مدیران فناوری در سازمان‌ها ترجیح می‌دهند این صفحه برای تمام رایانه‌ها یکسان بوده (به‌عنوان مثال سایت آن شرکت یا سازمان باشد) و کاربران نیز امکان اعمال تغییر در آن را نداشته باشند. چنانچه شما هم به هر دلیلی قصد دارید مانع اعمال تغییرات در این بخش شده و صفحه موردنظر خودتان را به‌عنوان صفحه‌خانگی مرورگر مشخص کنید، می‌توانید با استفاده از روش زیر این کار را در مرورگر اینترنت‌اکسپلورر نسخه 9 به‌انجام برسانید.

1ـ کلیدهای Windows + R را فشار دهید تا ابزار Run اجرا شود.

2ـ عبارت regedit را در کادر موجود وارد کنید و کلید اینتر را فشار دهید تا پنجره ویرایش رجیستری به‌نمایش درآید.

3ـ در این بخش مسیر زیر را دنبال کنید:

HKEY_CURRENT_USERSoftwarePoliciesMicrosoftInternet Explorer

 

روی گزینه Internet Explorer کلیک راست ماوس را فشار داده و از منوی New گزینه‌ Key را انتخاب کنید.

4ـ نام Control Panel را به کلید جدید اختصاص دهید.

5 ـ روی قسمت خالی ستون سمت راست کلیک راست ماوس را فشار داده و پس از انتخاب گزینه DWORD (32-bit) Value از منوی New ، نام آن را به Homepage تغییر دهید.

6 ـ روی Homepage دو بار کلیک کرده و مقدار آن را از صفر به یک تغییر دهید.

7ـ چنانچه به قسمت تنظیمات صفحه‌خانگی مرورگر (انتخاب گزینه Internet Options از منوی Tools در مرورگر) مراجعه کنید، مشاهده می‌کنید که بخش ورود نشانی غیرفعال شده و امکان اعمال تغییر در این بخش وجود ندارد.

توجه: پیش از اعمال محدودیت در این بخش باید نشانی موردنظر را در آن مشخص کرده باشید. همچنین برای فعال‌سازی مجدد این قابلیت ‌باید مقدار تغییر داده شده در مرحله 6 را مجددا از یک به صفر تغییر دهید.


ممانعت از تغییر صفحه‌ خانگی گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات