سونی اپلیکیشن پیام رسان پلی استیشن را برای iOS و اندروید منتشر کرد -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سونی اپلیکیشن پیام رسان پلی استیشن را برای iOS و اندروید منتشر کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :پلی استیشن
/section>

بخش سرگرمی های دیجیتال سونی امروز در وبلاگ پلی استیشن اعلام کرد که کاربران پلتفرم های iOS و اندروید از امروز می توانند اپلیکیشن پیام رسان پلی استیشن را دانلود کرده و از آن برای برقراری ارتباط با دوستان و دیگر بازیکنان استفاده کنند.

بنا به گزارش آکاایران : برقراری ارتباط با دوستان و فرستادن پیغام برای آنها، یکی از اعمالی است که در صدر لیست کارهای بازیکنان قرار دارد. سونی پیش از این، اپلیکیشن مخصوص شبکه پلی استیشن را برای دستگاه های اندرویدی و iOS عرضه کرده بود که بخشی از عملکرد آن مربوط به فرستادن پیغام به دوستان بود. با این حال این اپلیکیشن آن چنان سریع و پاسخگو نبود.

سونی اپلیکیشن پیام رسان پلی استیشن را برای iOS و اندروید منتشر کرد
,بازی, اخبار بازی, بازی های رایانه ای,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: سونی اپلیکیشن پیام رسان پلی استیشن را برای iOS و اندروید منتشر کرد

به همین دلیل سونی امروز یک اپلیکیشن پیام رسان مخصوص شبکه پلی استیشن برای دستگاه های اندروید و iOS منتشر کرد. در این اپلیکیشن می توانید لیست دوستان خود را به ترتیب حروف الفبا یا آنلاین بودن شان ببینید. همچنین می توانید برای دوستان خود استیکر بفرستید یا فایل ارسال کنید. 

 یکی دیگر از امکانات این اپلیکیشن این است که می توانید با دوستان مورد نظر خود گروه تشکیل داده و در آن به گفتگو بپردازید. سخت بودن ارسال پیغام با پلی استیشن 4 و همچنین کند بود اپلیکیشن پلی استیشن می تواند دلایل خوبی برای استفاده از این پیام رسان باشد. 

آرش عیاری

منبع :

سونی اپلیکیشن پیام رسان پلی استیشن را برای iOS و اندروید منتشر کرد گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات