آکایران :Fused
/section>

Fused اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزفون است که ترکیب تصاویر با یکدیگر و خلق عکس هایی زیبا و متفاوت را بر عهده دارد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : چندی پیش اپلیکیشنی برای ساخت عکس نوشته در ویندوزفون با نام FontCandy خدمت شما معرفی کردیم. Fused نیز اپلیکیشن دیگری از سوی سازندگان FontCandy است که البته این بار ارتباطی با نوشته ها ندارد و قصد کمک به شما در خلق آثاری هنری و چشم نواز را دارد. درواقع Fused از اپلیکیشن هایی به حساب می آید که نتایج به وجود آمده توسط آن به ذوق و حوصله ی کاربر بستگی دارد. شاید در اولین تجربه ی خود و محو کردن یک عکس روی عکس دیگری، نکته ی چندان جالبی برایتان وجود نداشته باشد اما با صرف کمی وقت و سلیقه می توانید تصاویر بسیار زیبایی را به وجود بیاورید که بدون شک زیبایی و به خصوص تفاوت آن، چشم بسیاری از دوستانتان را خواهد گرفت.

زوم اپ: ترکیب تصاویر و خلق عکس های متفاوت با Fused -

آکاایران: زوم اپ: ترکیب تصاویر و خلق عکس های متفاوت با Fused

نحوه ی کار با Fused به این صورت است که ابتدا باید دو عکس مورد نظرتان را در آن فراخوانی کنید تا در ابتدا در صورت تمایل افکت هایی را روی آن ها اعمال کنید یا میزان کنتراست تصاویر را تغییر دهید. بعد از انجام مراحل آماده سازی، می توانید به تنظیم وضوح عکس ها و حذف بخش های ناخواسته از هر عکس بپردازید که در صورتی که از عکس های مناسب استفاده کنید و امر ترکیب را نیز با حوصله و سلیقه انجام دهید می توانید تصاویری خارق العاده را به وجود بیاورید. این عمل را می توانید برای ویدئوها نیز انجام دهید و نتیجه را در صورت تمایل، در شبکه های مختلف به اشتراک بگذارید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید. 

زوم اپ: ترکیب تصاویر و خلق عکس های متفاوت با Fused -
زوم اپ: ترکیب تصاویر و خلق عکس های متفاوت با Fused -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: ترکیب تصاویر و خلق عکس های متفاوت با Fused -

تبلیغات