در اینجا می خواهم نحوه ی انجام تبدیل یک عکس متحرک به یک ویدیو را در فتوشاپ آموزش دهم. 
این کار بسیار ساده است:

 

۱) فتوشاپ را باز کنید و از منوی File گزینه ی Open را انتخاب کنید و بعد تصویر GIF مورد نظر را انتخاب کنید.

 

 

۲) از منوی window گزینه ی timeline را انتخاب کنید.

 

چطور در فتوشاپ یک تصویر متحرک GIF را به یک ویدیو تبدیل کنیم؟ - آکا

 

۳) خواهید دید که یک پنجره ی کوچک باز می شود که در بالا سمت چپ آن نوشته شده timeline به این پنجره های کوچک در فتوشاپ پنل (Panel) می گویند. در اینجا می توانید هر تغییری مربوط به تصاویر متحرک را که می خواهید، انجام دهید.در این پنل از پایین سمت چپ گزینه ای که در تصویر زیر علامت زده شده را انتخاب کنید.

 

چطور در فتوشاپ یک تصویر متحرک GIF را به یک ویدیو تبدیل کنیم؟ - آکا

 

۴) با اینکار کمی شکل پنل شما تغییر می کند. حالا باید گزینه ی render video را از منویی که در بالا سمت راست این پنل وجود دارد انتخاب کنید.

 

چطور در فتوشاپ یک تصویر متحرک GIF را به یک ویدیو تبدیل کنیم؟ - آکا

 

۵) کمی صبر کنید تا پنجره ی جدید باز شود

 

۶) در پنجره ی باز شده در بالاترین کادر نامی برای ویدیوی خود انتخاب کنید و بعد با استفاده از Select folder پوشه ای که می خواهید ویدیو در آن ساخته شود را انتخاب کنید.

 

از منوی Preset می توانید تنظیمات مخصوص به دستگاه های مختلف را انتخاب کنید مثلا اندروید یا اگر می خواهید آن را در یوتیوب آپلود کنید از می توانید از گزینه های مربوط به آن استفاده کنید؛ اگر هم که مقصد خاصی ندارید و فقط می خواهید یک ویدیوی معمولی بدون هیچ تنظیمات خاصی باشد می توانید بسته به کیفیتی که می خواهید ویدیو داشته باشد، از گزینه های High Quality و Medium و Low استفاده کنید.

 

از قسمت Size می توانید اندازه ی ویدیو را تغییر دهید.

 

از قسمت frame rate می توانید سرعت فریم بر ثانیه ی ویدیو را تغییر دهید.

 

توجه کنید که تمام تنظیمات در قسمت ۶ دلخواه می باشند و شما می توانید اصلا دست به آن ها نزنید.

 

چطور در فتوشاپ یک تصویر متحرک GIF را به یک ویدیو تبدیل کنیم؟ - آکا

 

۷) در پایان گزینه ی render را انتخاب کنید تا ویدیوی شما آماده شود.
منبع:fenjon.comشما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

آموزش ویرایش و ذخیره ویدیو در فتوشاپ , راه تبدیل فیلم به انیمیشن با فتوشاپ , آموزش تبدیل ویدئو به gif در فتوشاپ , چگونه ویدیو را تبدیل به گیف کنیم , تبدیل فایل فوتوشاپ به gif متحرک , تبدیل آنلاین فیلم به عکس متحرک , تبدیل فیلم به gif با photoshop , تبدیل فیلم به فایل gif فتوشاپ , طریق ذخیره کردن gif کامپیوتر , تبدیل تصویر به gif در فتوشاپ , ذخیره فایل ویدیویی با فتوشاپ , حذف پشت زمینه gif در فوتوشاپ , چطور در فتوشاپ گیف درست کنیم , تبدیل ویدئو به گیف در فتوشاپ , تبدیل نوشته به عکس در فتوشاپ , تبدیل ویدیو به گیف در فتوشاپ , باز كردن فايل mp4 در فتوشاپ , تبدیل فیلم به گیف با فتوشاپ , تبدیل فیلم به گیف در فتوشاپ , فعال کردن انیمیشن در فتوشاپ , image placeholder در فتوشاپ , علامت گذاری فایل در فتوشاپ , تبدیل swf به gif انیمیشن , سیو فایل ویدیو با فتوشاپ , نام گذاری پوشه در فتوشاپ , باز کردن اهنگ در فتوشاپ , وارد کردن gif در فتوشاپ , نحوه saveکردن عکس متحرک , بهترین نوع سیو کردن گیف , تصویر gif با photoshop , لوپ کردن گیف در فتوشاپ , تغییر در gif در فتوشاپ , ذخیره ویدیو در فتوشاپ , record کردن در فتوشاپ , صوت و تصویر در فتوشاپ , علامت ساعت در فتوشاپ , تبدیل عکس به قطعات , غیر فعال کردن gif , تبدیل gif به swf , گیف پرشدن درصد , سیو کردن gif

تبلیغات