آکایران :Black Reader
/section>

Black Reader اپلیکیشنی برای گوشی های ویندوزفون است که می تواند مطالعه در مکان های تاریک را برای کاربران آسان تر کند. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : ممکن است وقتی زیر نور آفتاب یا حتی در مکانی هایی با چراغ های روشن حضور داشته باشید، نور 10درصد برای صفحه نمایش گوشی فوق العاده کم و حتی غیر قابل استفاده به نظر برسد. اما کافیست تا در مکانی تاریک قرار بگیرید یا در هنگام خواب قصد مطالعه ی متنی را در زمان خاموشی خانه داشته باشید تا متوجه شوید این 10% نه تنها کافی، بلکه می تواند آزار دهنده هم باشد.

چشمان ما با توجه به شرایط نوری محیط اطراف قادر به تحمل میزان مشخصی از روشنایی است از همین رو شب هنگام وقتی تمام محیط اطرافمان تاریک و سیاه است، زیاد بودن نور صفحه می تواند باعث اذیت یا حتی آسیب چشم ها شود. ضمن آنکه بسیاری از افراد نیز قصد دارند بدون مزاحمت برای دیگر افراد خانواده و بدخواب کردن آن ها توسط نور گوشی قادر به مطالعه ی متون مورد نظر خود باشند. Black Reader اپلیکیشنی ایرانی برای گوشی های ویندوزفون است که به کمک آن می توانید متن های مورد نظر را با پس زمینه ی مشکی و فونت سفید مطالعه کنید که این موضوع به خصوص برای فایل های PDF که از زمینه ی سفید برخوردارند موضوعی بسیار با اهمیت خواهد بود.

زوم اپ: مطالعه ی فایل های PDF در تاریکی با Black Reader -

آکاایران: زوم اپ: مطالعه ی فایل های PDF در تاریکی با Black Reader

نحوه ی کارکرد این اپلیکیشن به این صورت است که می تواند فایل های PDF را به اصطلاح Invert کند که توسط این ویژگی، تمامی بخش های سفید به مشکی و تمام بخش های مشکی نیز به سفید تبدیل می شوند به این معنا که پس زمینه ی سفید فایل های PDF به رنگ سیاه و نوشته های آن نیز به رنگ سفید تبدیل می شوند که امری بسیار جالب توجه و البته کاربردی خواهد بود. همچنین علاوه بر رنگ سیاه، رنگ های دیگری را نیز مطابق سلیقه ی خود برای زمینه ی نوشته ها انتخاب کنید. این برنامه علاوه بر ویژگی ذکر شده، می تواند نور صفحه را نیز تغییر دهد تا در کنار زمینه ی مشکی نوشته ها، کمترین نور ممکن را از صفحه ی نمایش ساطع کند. برای دانلود این برنامه که به صورت یونیورسال منتشر شده است می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

زوم اپ: مطالعه ی فایل های PDF در تاریکی با Black Reader -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: مطالعه ی فایل های PDF در تاریکی با Black Reader -

تبلیغات