آکایران :Move To Measure
/section>

Move To Measure اپلیکیشنی برای آیفون است که به کمک آن می توانید ابزارهایی مجازی برای اندازه گیری همچون خط کش و نقاله را در اختیار داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : ابزارهای بسیاری وجود دارند که با انتشار نسخه ای مجازی از آنها، به مرور به دست فراموشی سپرده شده اند که برای مثال می توان به دفترچه یادداشت ها اشاره کرد که این روزها، بر خلاف سالیان پیش پیدا کردن آن در همه ی خانه ها غیر ممکن است و بسیاری از خانواده ها این ابزار را به طور کامل با نسخه ی دیجیتالی در گوشی یا کامپیوتر جایگزین کرده اند. Move To Measure نیز در اقدامی جالب اقدام به دیجیتالی کردن ابزارهای اندازه گیری همچون متر، خط کش، نقاله و.. کرده تا کاربران بتوانند با استفاده از نسخه ای مجازی، دقیق و کاربردی از این ابزارها، همیشه و همه جا این وسیله های اندازه گیری را همراه خود داشته باشند.

توسعه دهنده ی این اپلیکیشن خطای موجود در اندازه گیری های انجام شده را تنها 3 درصد می داند که آماری شگفت انگیز و البته قانع کننده برای استفاده از نسخه ی دیجیتالی این وسیله ها به حساب می آید.

زوم اپ: نسخه مجازی ابزارهای انداره گیری در Move To Measure -

آکاایران: زوم اپ: نسخه مجازی ابزارهای انداره گیری در Move To Measure

Move To Measure از دو واحد اینچ و سانتی متر برای محاسبات استفاده خواهد کرد که می توانید واحد مورد نظر را از بخش تنظیمات به واحد پیش فرض برنامه تبدیل کنید. اگر مایلید تا از فاصله ی بین دو جسم در خانه یا اتاق خود با خبر شوید می توانید با عکس برداری از مکان مورد نظر، مسافت بین دو نقطه ی انتخابی را مشاهده کنید. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: نسخه مجازی ابزارهای انداره گیری در Move To Measure -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: نسخه مجازی ابزارهای انداره گیری در Move To Measure -

تبلیغات