loading...
آکایران :SNOW Selfie Motion sticker
/section>

SNOW Selfie Motion sticker اپلیکیشنی در زمینه ی ثبت و ویرایش عکس ها به صورت فانتزی است که به کمک آن می توانید تصاویر متفاوتی را در عکس های تکراری خود به وجود بیاورید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : عکسبرداری و ویرایش عکس ها همیشه یکی ازمحبوب ترین موضوعات برای توسعه دهندگان بوده است که از همین رو امروزه شاهد هزاران برنامه ی مختلف در این زمینه هستیم. در این بین اما اولویت برخی اپلیکیشن ها از جمله SNOW Selfie Motion sticker ثبت عکس های حرفه ای نیست و به جای ارائه ی یک اپلیکیشن تخصصی، تمرکز خود را روی به وجود آوردن عکس های فانتزی و گاها طنزآمیز گذاشته اند که می تواند تنوع بالایی را برای عکس های شما به همراه داشته باشد.

زوم اپ: ویرایش فانتزی تصاویر با SNOW Selfie Motion sticker -

آکاایران: زوم اپ: ویرایش فانتزی تصاویر با SNOW Selfie Motion sticker

شیوه ی کار SNOW Selfie Motion sticker به این صورت است که در ابتدا باید عکسی را از گالری گوشی فرا خوانده یا توسط دوربین گوشی به ثبت یک عکس جدید بپردازید. سپس با صدها استیکر مختلفی که در اختیار دارید عکس خود را تزئین کنید. تمایز این اپلیکیشن با نمونه های مشابه در وجود استیکرهای متحرک و همچنین پشتیبانی از ویدئو است که با وجود این دو ابزار می توانید عکس های بسیار جالب تری را نسبت به همتایان آن به سرانجام برسانید. برای دریافت این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: ویرایش فانتزی تصاویر با SNOW Selfie Motion sticker -

تبلیغات