زوم اپ: شبیه ساز کاشی های ویندوزفون با Win 10 Launcher -

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد زوم اپ: شبیه ساز کاشی های ویندوزفون با Win 10 Launcher ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکایران :Win 10 Launcher
/section>

Win 10 Launcher اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که سعی بر شبیه سازی رابط کاربری ویندوزفون داشته و می تواند کاشی های محبوب این پلتفرم را به اندروید بیاورد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : ویندوزفون از همان ابتدا به دلیل رابط کاربری خاص و ساده اش مورد توجه بسیاری از کاربران قرار گرفت؛ به طوری که هنوز هم انیمیشن ها و روانی خاصی که در رابط کاربری این پلتفرم وجود دارد یکی از حسرت های کاربران اندروید و آی او اس به حساب می آید. در این بین شیوه ی جدید و متفاوت ویندوزفون در نمایش اپلیکیشن ها نیز بسیار مورد توجه قرار گرفت و کاشی های ویندوزفون به عنوان یکی از جذاب ترین بخش های این سیستم عامل در بین کاربران شناخته شد؛ به طوری که ده ها شبیه ساز مختلف برای تجربه ی این رابط کاربری در اندروید ساخته و منتشر شد که Win 10 Launcher نیز یکی از جدیدترین نمونه های آن به حساب می آید.

زوم اپ: شبیه ساز کاشی های ویندوزفون با Win 10 Launcher
,android,android app,Win 10 Launcher,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار

آکاایران: زوم اپ: شبیه ساز کاشی های ویندوزفون با Win 10 Launcher

البته شیوه ی کارکرد Win 10 Launcher با دیگر شبیه ساز ها متفاوت است و این بار شاهد شبیه سازی عینی رابط کاربری ویندوزفون نیستیم؛ بلکه این برنامه تمرکز خود را روی کاشی های این سیستم عامل گذاشته و به نوعی فعالیت آن چیزی شبیه به رابط کاربری Nokia X خواهد بود. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

,android,android app,Win 10 Launcher,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
,android,android app,Win 10 Launcher,ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: شبیه ساز کاشی های ویندوزفون با Win 10 Launcher گردآوری توسط بخش ترفند نرم افزار، آموزش نرم افزار، ترفندهای نرم افزار سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات