آکایران :SMS Backup
/section>

با وجود فراگیر شدن اپلیکیشن های ارتباطی آنلاین، هنوز افرادی هستند که استفاده از اس ام اس برای آن ها در اولویت قرار دارد و شاید پیامک هایی وجود داشته باشند که کاربران مایل به نگهداری شان در گوشی خود باشد. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : SMS Backup + اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به شما امکان تهیه ی فایل پشتیبان از پیامک های موجود در اینباکس گوشی را می دهد و شما می توانید با استفاده از این اپلیکیشن، هنگام تعویض رام یا فلش کردن گوشی، تنها با چند کلیک از این پیامک ها فایل پشتیبان تهیه کنید و بعد از نصب رام جدید، به سرعت آن ها را به اینباکس خود بازگردانید. هیچ محدودیتی در تعداد پیامک ها وجود نخواهد داشت و شما می توانید حتی از هزاران پیامک توسط این نرم افزار فایل پشتیبان تهیه کنید. یکی از امکانات جالبی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می دهد امکان پشتیبان گیری خودکار در بازه های زمانی مختلف است. برای مثال می توانید تعیین کنید که هر هفته یک بار از تمام پیامک های موجود در گوشی موبایل فایل پشتیبان تهیه شود تا اگر یک روز به اشتباه یک پیامک را از گوشی حذف کردید، این فایل پشتیبان به دادتان برسد.

زوم اپ: پشتیبان گیری از پیامک های گوشی با اپلیکیشن SMS Backup در اندروید -

آکاایران: زوم اپ: پشتیبان گیری از پیامک های گوشی با اپلیکیشن SMS Backup در اندروید

امکان تهیه ی پشتیبان از مخاطب های خاص نیز ویژگی دیگر این برنامه است که به شما این امکان را می دهد تا تنها از پیامک های یک شماره ی خاص فایل پشتیبان تهیه کنید که امری است بسیار کاربردی؛ چراکه از وجود پیامک های غیرضروری در این فایل پشتیبان، جلوگیری خواهد کرد. محیط اپلیکیشن نیز به طور گویا و ساده طراحی شده است که هرکاربری را قادر به کار کردن با برنامه می کند و بدون هیچ پیچیدگی خاصی، گزینه های پشتیبان گیری و بازگردانی را در همان ورود اول به شما نمایش خواهد داد. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: پشتیبان گیری از پیامک های گوشی با اپلیکیشن SMS Backup در اندروید -
زوم اپ: پشتیبان گیری از پیامک های گوشی با اپلیکیشن SMS Backup در اندروید -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: پشتیبان گیری از پیامک های گوشی با اپلیکیشن SMS Backup در اندروید -

تبلیغات