آکایران :Network Monitor
/section>

Network Monitor اپلیکیشنی برای کنترل هر چه بهتر مصرف دیتا در داخل موبایل است که به کمک آن می توانید میزان مصرف های روزانه از طریق اینترنت سیم کارت یا حتی WiFi را مشاهده و مدیریت کنید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : مهم نیست مشترک ایرانسل باشید یا همراه اول یا حتی رایتل، در هر صورت قیمت بسته های اینترنت موضوعی است که همیشه با آن مواجه خواهید بود. برای مثال اگر شما تصمیم خرید بسته ی 2 گیگابایتی از اپراتور های ایرانسل، همراه اول یا رایتل را داشته باشید باید ده تا بیست هزار تومان در ماه برای آن هزینه کنید و از طرفی بسته های ارزان قیمت تر دارای حجم کمی هستند و نیاز کمتر کسی را برآورده می کنند. بسیاری از کاربران به این موضوع آگاه نیستند که بخش زیادی از حجم بسته های اینترنی توسط اپلیکیشن هایی که در پس زمینه بدون اطلاع ما بروزرسانی می شوند مصرف می شود. از همین رو اپلیکیشن های مختلفی برای نظارت بر میزان مصرف دیتا در هر ۲۴ ساعت ساخته و منتشر شده است که می توان Network Monitor را یکی از بهترین برنامه های موجود در این زمینه دانست که قادر به انتشار گراف ها و نمودار های تصویری و دقیقی در رابطه با میزان مصرف دیتا در طول روز است و می توانید به کمک آن به طور کامل روی مصرف خود مدیریت داشته باشید.

زوم اپ: بررسی و آنالیز مقدار مصرف دیتا توسط سیم کارت و وای فای در Network Monitor -

آکاایران: زوم اپ: بررسی و آنالیز مقدار مصرف دیتا توسط سیم کارت و وای فای در Network Monitor

یکی از نکات ویژه ای که در Network Monitor قرار دارد پشتیبانی از بررسی اطلاعات وای فای است که آن را نسبت به همتایان خود که تنها از اینترنت سیم کارت پشتیبانی می کنند یک سر و گردن بالاتر قرار می دهد. بسیاری از افراد که از اینترنت های حجمی وای فای استفاده می کنند نیز ممکن است بنا به دلایل مختلفی نیاز به بررسی میزان مصرف روزانه ی خود از اینترنت وای فای داشته باشند که در این صورت Network Monitor یک انتخاب عالی برای آن ها به حساب خواهد آمد. این برنامه همچنین استفاده ی اپلیکیشن های مختلف را به صورت تفکیک شده به نمایش خواهد گذاشت تا با آگاهی از پرمصرف ترین برنامه های موبایل خود به طور دقیق تری قادر به مدیریت آن ها باشید. برای دانلود این برنامه می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

زوم اپ: بررسی و آنالیز مقدار مصرف دیتا توسط سیم کارت و وای فای در Network Monitor -
زوم اپ: بررسی و آنالیز مقدار مصرف دیتا توسط سیم کارت و وای فای در Network Monitor -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: بررسی و آنالیز مقدار مصرف دیتا توسط سیم کارت و وای فای در Network Monitor -

تبلیغات