loading...
آکایران :500 Firepaper
/section>

500 Firepaper اپلیکیشنی برای دسترسی به والپیپرهای وب سایت محبوب 500px است که از طریق آن می توانید به روشی جالب از تصاویر لذت ببرید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : تقریبا غیرممکن است که یک عکاس حرفه ای باشید و نام وب سایت 500px را نشنیده باشید. این وب سایت که به نوعی یک شبکه ی اجتماعی برای عکاسان حرفه است روزانه میزبان هزاران عکاس مختلف است که هر کدام بهترین آثار خود را در این وب سایت بارگذاری میکنند. 500 Firepaper اپلیکیشنی مربوط به این وب سایت محبوب است که تصاویر آن را به گوشی و صفحه نمایش شما خواهد آورد که البته این امر را به شیوه ای جالب به انجام می رساند. تاکنون اکثر اپلیکیشن هایی که در زمینه ی ارائه ی تصاویر زمینه تولید شده اند به این صورت یک گالری بوده و تصاویر مختلفی را به صورت جداگانه در اختیار شما قرار می دادند.

زوم اپ: تصاویر زمینه ی سایت 500px در 500 Firepaper -

آکاایران: زوم اپ: تصاویر زمینه ی سایت 500px در 500 Firepaper

نحوه ی کارکرد 500 Firepaper اما به این صورت است که تنها یک لایو والپیپر در اختیار شما قرار می دهد که به صورت آنلاین به سرورهای 500px متصل است و کافیست تا تنها برای یک بار آن را به عنوان تصویر زمینه ی گوشی تنظیم کنید. ازین پس و در صورت برقرار بودن ارتباط اینترنتی، این لایو والپیپر در بازه های زمانی مشخص، اقدام به دانلود تصویری جدید و اتفاقی از وب سایت مذکور کرده و به این ترتیب روزانه چندین تصویر چشم نواز و بی نقص این وب سایت را در صفحه ی گوشی شما نمایش خواهد داد. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: تصاویر زمینه ی سایت 500px در 500 Firepaper -
زوم اپ: تصاویر زمینه ی سایت 500px در 500 Firepaper -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع :

زوم اپ: تصاویر زمینه ی سایت 500px در 500 Firepaper -

تبلیغات