آکایران :Download Manager
/section>

Download Manager for Android اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید روی فایل های دانلودی خود مدیریت کامل داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : از آنجایی که دسترسی به کامپیوتر در همه جا ممکن نیست، وجود یک اپلیکیشن کامل برای مدیریت دانلودها به امری ضروری تبدیل شده است. تاکنون اپلیکیشن های مختلفی برای مدیریت کردن روی فایل های دانلودی منتشر شده است که Download Manager for Android نیز یکی دیگر از برنامه های محبوب در این زمینه به حساب می آید. بعد از نصب این اپلیکیشن با کلیک روی لینک های دانلود در هر اپلیکیشن دیگری، به طور خودکار Download Manager for Android اجرا شده و عملیات دانلود فایل های شما را بر عهده می گیرد.

زوم اپ: مدیریت دانلود در اندروید با اپلیکیشن Download Manager -

آکاایران: زوم اپ: مدیریت دانلود در اندروید با اپلیکیشن Download Manager

تا به اینجا مشخصات این اپلیکیشن مانند دیگر دانلودمنیجرها در اندروید بوده و شاید دلیل خاصی برای دانلود آن نداشته باشید. اما توسعه دهندگان یک پلیر داخلی نیز به این برنامه اضافه کرده اند که توسط آن می توانید برخی فایل های دانلود شده را در درون همین برنامه اجرا و استفاده کنید. قابلیت پخش فایل های aac, mp3, m4a, m4v, mp4, و mov تنها بخشی از ویژگی های این برنامه است که می توانید از آن برای اجرای فایل های دانلود شده ی خود استفاده کنید. برای دانلود این اپلیکیشن می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: مدیریت دانلود در اندروید با اپلیکیشن Download Manager -
زوم اپ: مدیریت دانلود در اندروید با اپلیکیشن Download Manager -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: مدیریت دانلود در اندروید با اپلیکیشن Download Manager -

تبلیغات