آکایران :Storage Partitions
/section>

Storage Partitions اپلیکیشنی برای گوشی های اندروید است که به کمک آن می توانید مدیریت کاملی روی حافظه‎ی گوشی خود داشته باشید. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : احتمالا برای شما هم بارها پیش آمده است که از پر شدن فضای گوشی خود متعجب شده باشید و از آنجایی که حجم فایل های خود را بسیار کمتر از حجم اشغال شده می دانید، مشکوک به وجود ویروس یا مشکلی در حافظه‎ی گوشی باشید. در اکثر مواقع این شک ها بی دلیل است؛ چرا که فضای سیستمی اندروید از همان ابتدای خرید از اپلیکیشن ها و فایل های اضافه برخوردار است که این امر با استفاده‎ی هرچه بیشتر گوشی و کش شدن فایل ها نیز بیشتر می شود. برای مثال وقتی یک گوشی با حافظه‎ی داخلی ۱۶ گیگابایت را خریداری می کنید از همان ابتدای کار تنها نزدیک به ۱۳ یا ۱۴ گیگ از این حافظه را در اختیار خواهید داشت و بعضا مشاهده شده است که این فضا تا ۱۲ گیگابایت هم کاهش یافته است. تمام این موارد به دلیل وجود اپلیکیشن های غیرکاربردی بوده و در ادامه‎ی استفاده نیز فایل های کش، این حجم را افزایش می دهند. برای مثال اگر مدتی از اینستاگرام استفاده کنید و سپس به بخش AppDetail مراجعه کنید، مشاهده خواهید کرد که صدها مگابایت حجم توسط کش این برنامه اشغال شده است که این موضوع وقتی برای تمام اپلیکیشن ها با مقدار های متفاوت رخ بدهد، طبیعتا باعث پر شدن فضای گوشی خواهند شد.

زوم اپ: مدیریت بر حافظه‎ی دستگاه با Storage Partitions -

آکاایران: زوم اپ: مدیریت بر حافظه‎ی دستگاه با Storage Partitions

Storage Partitions ااپلیکیشنی برای مدیریت بر حافظه است که به کمک آن می توانید مشاهده کنید که حجم اشغالی گوشی از چه فایل هایی تشکیل شده است. برای مثال این برنامه می تواند حجم اشغال شده را در دسته هایی همچون عکس و موسیقی، فایل های سیستمی، برنامه ها و ... تقسیم بندی کند تا با آگاهی از میزان حجم هر داده در گوشی خود، بتوانید قضاوت دقیق تری از وجود یا عدم وجود فایل های مخرب در گوشی داشته باشید. این برنامه دارای یک فایل منیجر داخلی است که با ورود به آن، حجم تمام پوشه ها نمایش داده می شود که با این امر می توانید پوشه ها و برنامه هایی که به صورت بی خبر اقدام به ذخیره یا دانلود فایل ها می کنند را تشخیص داده و در صورت لزوم حذف کنید. مشاهده ی میزان فضای اشغال شده توسط برنامه ها، سازماندهی کردن فایل های داخل گوشی و مشاهده ی حجم آنها،مشاهده ی میزان فضای اشغال شده حافظه توسط فایل های سیستمی و ... از دیگر ویژگی های این اپلیکیشن به حساب می آیند. برای دانلود می توانید از لینک های زیر استفاده کنید.

زوم اپ: مدیریت بر حافظه‎ی دستگاه با Storage Partitions -
زوم اپ: مدیریت بر حافظه‎ی دستگاه با Storage Partitions -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: مدیریت بر حافظه‎ی دستگاه با Storage Partitions -

تبلیغات