آکایران :Soundcamp-1
/section>

Soundcamp اپلیکیشن اختصاصی سامسونگ در زمینه ی آهنگ سازی و رکورد صدا است که به تازگی برای گوشی های این کمپانی منتشر شده است. با زوم اپ همراه باشید.

بنا به گزارش آکاایران : Soundcamp اپلیکیشنی برای دوست داران موسیقی به حساب می آید که قادر است یک استدیوی مجازی و جمع و جور را در اختیار شما قرار بدهد. ابزارهایی که در این اپلیکیشن در اختیار کاربر قرار می گیرد بسیار کامل تر از چیزی است که یک کاربر انتظار آن را دارد و باید اعتراف کرد که سامسونگ در ساخت این اپلیکیشن سنگ تمام گذاشته است و علاوه بر جمع آوری ابزارهای بی نظیری همچون شبیه ساز کیبورد، درام و... قادر است تا صدای شما یا سازهای در حال اجرا را در هشت لاین مختلف ضبط و به طور همرمان پخش کند که اگر کمی تجربه در آهنگ سازی داشته باشید به ارزشمند بودن این امکان در گوشی های همراه پی خواهید بود.

زوم اپ: استدیوی کامل موسیقی با اپلیکیشن Soundcamp سامسونگ -

آکاایران: زوم اپ: استدیوی کامل موسیقی با اپلیکیشن Soundcamp سامسونگ

البته نکته ی عجیبی درباره ی Soundcamp وجود دارد که زحمت های بسیاری که برای این اپلیکیشن کشیده شده است را به نوعی بی فایده کرده است. این اپلیکیشن علاوه بر آنکه تنها بر روی گوشی های سامسونگ قابل نصب است، برای اجرا نیازمند اندروید آب نبات چوبی نیز خواهد بود که حداقل در زمان حال، تعداد مخاطبینی که قادر به نصب این اپلیکیشن خواهند بود را به شدت کاهش می دهد. اگر دارای یک گوشی سامسونگی هستید که از اندروید ۵ برخوردار است، می توانید با استفاده از لینک زیر این اپلیکیشن را دانلود کنید. Soundcamp از طریق مارکت سامسونگ یعنی Galaxy Apps نیز قابل دریافت است.

زوم اپ: استدیوی کامل موسیقی با اپلیکیشن Soundcamp سامسونگ -
 
اپلیکیشن های محبوب خود را از طریق ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

حمیدرضا مالکی

منبع : زوم اپ: استدیوی کامل موسیقی با اپلیکیشن Soundcamp سامسونگ -

تبلیغات